صحبت‌های اکتیویژن در رابطه با حالت زامبی کالاف دیوتی موبایل

Call-of-Duty-Mobile-Zombies (2)

طبق اطلاعات منتشر شده و همانطور که پیش‌بینی می‌شد، کمپانی بزرگ اکتیویژن حالت زامبی کالاف دیوتی موبایل و همچنین پشتیبانی از کنترلرهای ایکس باکس و پلی استیشن را به این بازی محبوب اضافه خواهد کرد. ظاهرا این دو مورد، در طی یک آپدیت و در تاریخ چهارم دی ماه امسال به‌صورت رسمی عرضه خواهند شد.

برخی از مهم‌ترین قابلیت‌های نسخه موبایل کالاف دیوتی در بلاگ رسمی اکتیویژن منتشر شد. شما برای استفاده از حالت زامبی این بازی، باید حتما به سطح ۵ رسیده باشید. همان‌طور که گفتیم، در حدود یک ماه تا انتشار آپدیت جدید زمان باقی مانده و فرصت خوبی است که بتوانید خودتان را به سطح ۵ برسانید. حالت زامبی نیز نقشه خودش را دارد که قابل دانلود خواهد بود. برخی از ویژگی‌های مهم این نسخه به شرح زیر است:

  • بازی یک تا سه نفره برای حالت زامبی
  • برای مبارزه با ارتش زامبی‌ها در ابتدا شما و دوست‌تان تنها یک پیستول و چاقو خواهید داشت.
  • بعد از خوردن ضربه از سمت زامبی‌ها و به اتمام رسیدن سطح سلامتی، اگر تا ۵ ثانیه ضربه دیگری نخورید، دوباره خط سلامتی شما پر خواهد شد.
  • زامبی‌ها می‌توانند از پنجره‌ها به شما حمله کنند، بنابراین می‌توانید با بستن آن‌ها توسط تخته‌ها جلوی حملات را بگیرید.
  • دو راه اصلی برای کسب امتیاز در حالت زامبی، تخته کردن پنجره‌ها و کشتن زامبی‌هاست. در مراحل بعدی این امتیازات کارایی خودشان را نشان می‌دهند.

زامبی کالاف دیوتی موبایل

جدای از حالت کلاسیک و حال زامبی، شاهد یک مود دیگر با نام Raid Mode هم هستیم. در این بخش زامبی‌ها به یکباره به شما حمله می‌کنند و پس از کشتن تمام آن‌ها، نوبت به غول آخر می‌رسد. این حالت در دو نوع ۸ و ۱۲ مرحله‌ای در دسترس خواهد بود.

مورد بعدی نیز مربوط به پشتیبانی از کنترل ایکس باکس و یا پلی استیشن می‌شود. شما می‌توانید با اتصال این دسته‌های بازی به گوشی خودتان، تجربه متفاوتی از کالاف دیوتی موبایل داشته باشید. البته کنترل‌ها تنها در زمان اجرای بازی فعال شده و گشت و گذار در منوها همچنان با صفحه لمسی پیش می‌رود.

نظر شما در رابطه با آپدیت جدید کالاف دیوتی برای موبایل چیست؟ آیا شما هم از طرفداران این بازی جذاب هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *