زبان کردی در آیگپ با جدیدترین به‌روزرسانی این پیام‌رسان قابل استفاده است

igap-kurdish

جدیدترین نسخه پیام‌رسان ایرانی آیگپ منتشر شد که شامل ویژگی‌های جدید و بهبودهایی برای افزایش کارایی است. همچنین در این آپدیت شاهد اضافه شدن زبان کردی در آیگپ هستیم.

آپدیت جدید آیگپ، ورژن این پیام‌رسان را به ۲/۰/۷ ارتقا می‌دهد. طبق اعلام رسمی، این اپلیکیشن در جهت افزایش پشتیبانی از زبان‌های محلی، زبان کردی را به قابلیت‌های خودش اضافه کرده است. این ویژگی از طریق تنظیمات آیگپ و بخش مربوط به انتخاب زبان در دسترس خواهد بود. آیگپ از زبان‌های فارسی، فرانسوی، انگلیسی، روسی، عربی و حالا کردی پشتیبانی کرده و قرار است به‌زودی به این بخش زبان آذری نیز اضافه شود.

یکی دیگر از جدیدترین ویژگی‌های آیگپ، سرویس خبر نام دارد. کاربران با عضویت در این بخش می‌توانند از جدیدترین اخبار منتشر شده در خبرگزاری‌های معتبر و پایگاه‌های خبری فعال در کشور مطلع شوند. این بخش شامل اخبار روز ایران و جهان بوده و آخرین‌ خبرها را در سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاع‌تان می‌رساند.

از دیگر امکانات جدید اضافه شده به آیگپ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اضافه شدن گالری تصاویر، ویدئو و موزیک
  • به اشتراک گذاری مستقیم تصاویر و ویدئوها از صفحه
  • پاک شدن پیام از حافظه گوشی در زمان پاک کردن آن از چت
  • امکان انتخاب چندگانه در لیست مخاطبان
  • اضافه شدن زبان‌ها به بخش پرداخت قبض

 

علاوه بر تمام این موارد، آپدیت جدید شامل بهبود در عملکرد برخی از ویژگی‌های سابق آیگپ نیز می‌شود. مثلا اکنون عملکرد ریپلای به پیام‌ها در زمان فعال بودن جستجو بهبود یافته و یا شاهد افزایش عملکرد کانال‌های پرمخاطب هستیم. آیگپ سعی کرده در این آپدیت توجه ویژه‌ای نیز به بخش ایموجی‌ها داشته باشد و نمایش آن‌ها را بهتر کند.

بعد از قطع شدن دسترسی کاربران به اینترنت خارجی، پیام‌رسان‌های داخلی با افزایش تقاضا برای استفاده مواجه شدند. آیگپ نیز یکی از اپلیکیشن‌هایی بود که در زمان قطعی اینترنت در دسترس قرار گرفت اما علاوه بر مشکلات موجود، خیلی نتوانست پاسخگوی نیاز مردم باشد!

نظر شما در رابطه با اضافه شدن زبان کردی در آیگپ چیست؟ آیا تاکنون از این پیام‌رسان داخلی استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Igap.net

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *