تخفیف اسنپ برای معلولان در تمامی سفرها تا پایان سال 98

snapp off

اسنپ به مناسبت روز جهانی معلولان، ۳ دسامبر (۱۲ آذرماه)، تخفیف ویژه‌ای را در نظر گرفته است. این تخفیف اسنپ برای معلولان در واقع ۲۰ درصد از مبلغ سفر را کاهش داده و تا پایان سال ۹۸ قابل استفاده خواهد بود.

اسنپ برای این تخفیف خودش در طرحی به نام (با شما در حرکتیم) با شهرداری همکاری کرده و کد مورد نظر را در اختیار تمامی افراد دارای کارت معلولیت بهزیستی قرار می‌دهد. جالب است بدانید که معلولین عزیز می‌توانند از این تخفیف ۲۰ درصدی (تا سقف ۶ هزار تومان) در تمامی سفرهای خودشان تا پایان سال استفاده کنند؛ یعنی این کد مختص به یک سفر نخواهد بود. اسنپ کد مورد نظر را به‌زودی در اختیار معلولین قرار خواهد داد و استفاده از آن تنها برای خود شخص مجاز است.

طبق آخرین آمار از سازمان بهداشت جهانی، ۱۵ درصد از جمعیت دنیا را معلولین تشکیل می‌دهند که تقریبا چیزی در حدود ۱ میلیارد نفر می‌شود! این افراد در جوامع گوناگون معمولا با سایر افراد عادی در شرایط یکسانی قرار ندارند؛ به‌طوری که معمولا درآمد آن‌ها کمتر از سایرین است و یا از لحاظ وضعیت بهداشت در سطح پایین‌تری هستند. معلولان حتی در زمینه حمل و نقل نیز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم‌ می‌کنند. اسنپ برای برقراری شرایط بهتر برای این دسته از افراد، می‌کوشد تا با ارائه تخفیف‌های ویژه دنیا را به کام‌شان شیرین‌تر کند.

اسنپ پیش‌تر نیز شرایط ویژه‌ای را برای معلولین در نظر گرفته بود؛ مثلا هم اکنون ۱۰ هزار راننده معلول جز ناوگان اسنپ هستند که همه آن‌ها در سفرهای خودشان کمیسیونی به اسنپ پرداخت نمی‌کنند. در واقع این حق کمیسیون از تابستان سال گذشته تا تابستان امسال چیزی در حدود ۹ میلیارد تومان بوده که اسنپ این پول را از حساب رانندگان کم نکرده است.

نظر شما در رابطه با تخفیف اسنپ برای معلولان چیست؟ آیا این تاکسی اینترنتی را به نمونه‌های مشابه نظیر تپ‌سی ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *