بهترین اپلیکیشن‌ اندروید در سال ۲۰۱۹ توسط گوگل و رای مردم معرفی شد

best google play app

گوگل امروز لیستی از بهترین‌های گوگل پلی در سال ۲۰۱۹ را منتشر کرد. این لیست شامل مواردی در زمینه‌های مختلف نظیر بهترین اپلیکیشن‌ اندروید یا بهترین بازی و فیلم‌ در گوگل پلی می‌شود و در واقع با رای کاربران به مدت دو هفته (از بیستم آبان ماه تا چهارم آذرماه ۹۸) شکل گرفته است.

در ادامه شاهد لیست بهترین‌های گوگل پلی هستید:

  • بهترین اپلیکیشن‌ اندروید : Video Editor – Glitch Video Effects
  • بهترین بازی اندروید : Call of Duty: Mobile
  • بهترین کتاب در گوگل پلی : Scary Stories to Tell in the Dark
  • بهترین فیلم در گوگل پلی : Marvel Studios Avengers: Endgame

خود گوگل نیز در میان بهترین اپلیکیشن‌ها، اپ Ablo را به‌عنوان بهترین اپلیکیشن سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است. گوگل در رابطه با این اپلیکیشن خاص، می‌گوید:

در سال ۲۰۱۹ اپلیکیشن Ablo توجه ما را به خودش جلب کرد. این اپ در مقایسه با سایر اپلیکیشن‌های امسال، بسیار متفاوت‌تر ظاهر شد. Ablo یک اپلیکیشن خلاقانه بوده که اجرای روان و بدون مشکل آن، واقعا ما را غافل‌گیر کرده است. سازندگان برای ساخت این اپلیکیشن زیبا، زمان زیادی را به فکر کردن اختصاص داده‌اند. قطعا انتخاب ما به عنوان بهترین اپلیکیشن سال، همین Ablo است.

همچنین این کمپانی صاحب‌نام نسخه موبایل کال آف دیوتی را به عنوان بهترین بازی اندروید سال ۲۰۱۹ معرفی کرده و در رابطه با آن می‌گوید:

مسلما بهترین بازی سال، باید گیم‌پلی جذابی داشته باشد، بتواند شادی و نشاط را به گیمرها منتقل کند و به‌راحتی در دسترس باشد. جدای از تمام موارد گفته شده، بهترین بازی سال اندروید باید بتواند انتظارات ما را از یک بازی موبایلی بالاتر ببرد. بازی که ما به آن لقب بهترین را داده‌ایم، تمام این خصوصیات را در خودش گنجانده است.

لیست کامل بهترین اپلیکیشن‌های اندروید را می‌توانید از اینجا ببینید. نظر شما در رابطه با این لیست چیست؟ آیا با انتخاب‌های صورت گرفته موافق هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

 

منبع :
9to5google

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *