آمار دانلود خیره‌کننده کال آف دیوتی موبایل: نزدیک به ۱۷۲ میلیون دانلود در ۲ ماه!

call of duty mobile

سری بازی‌های کال آف دیوتی تقریبا ۱۵ سال است که در صدر بهترین‌های دنیا و به‌طور مشخص سبک تیراندازی قرار دارد. این بازی در دنیای کنسول‌ها و بازی‌های کامپیوتری، یکه‌تازی می‌کرد و بعد از آن، اکتیویژن تصمیم گرفت تا آن را به گوشی‌های همراه بیاورد. حالا که در حدود ۲ ماه از عرضه کال آف دیوتی موبایل می‌گذرد، این بازی توانسته تا رکورد ۱۷۲ میلیون دانلود را به نام خودش ثبت کند.

طبق گزارش موسسه سنسور تاور، میزان دانلود کال آف دیوتی موبایل در ماه دوم نسبت به نخستین ماه بالا نبوده اما باز هم توانسته تا جایگاه خودش را حفظ نماید. این بازی که به صورت رایگان عرضه شده، تا به این لحظه نزدیک به ۱۷۲ میلیون بار در گوشی‌های هوشمند دانلود شده است.

کال اف دیوتی موبایل همچنین در ماه گذشته چیزی در حدود ۳۱ میلیون دلار نیز کسب درآمد کرده که در نوع خودش رکورد جالبی است. با این حال، در ماه نخست این بازی توانسته بود تا ۵۴ میلیون دلار درآمد داشته باشد و تا به این لحظه و در مجموع شاهد درآمدی نزدیک به ۸۵ میلیون دلاری برای آن هستیم!

از لحاظ آمار منطقه‌ای نیز ایالات متحده آمریکا با در اختیار داشتن ۴۲ درصد از آمار این بازی در صدر قرار گرفته است و ژاپن با آمار ۱۱ درصدی، دومین کشوری بوده که کال آف دیوتی موبایل در آن به محبوبیت رسیده است. در کشور ما نیز این ساخته اکتیویژن توانسته تا طرفداران پروپا قرصی پیدا کرده و جز محبوب‌ترین بازی‌های چند ماه اخیر لقب گیرد.

چندی پیش در خبرها داشتیم که به‌زودی می‌توانید نسخه جدید کال آف دیوتی را با کمک کنترلرها بازی کنید که مسلما تجربه متفاوتی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

نظر شما در رابطه با نسخه موبایل کال آف دیوتی چیست؟ آیا شما نیز از جمله طرفداران این بازی اکشن هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Gamingbolt

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *