فعالیت تپسی در قم به‌صورت رسمی آغاز شد

taxi-tap30-driver-0

بدون شک اسنپ و تپسی، از جمله بهترین نمونه‌های تاکسی آنلاین در ایران هستند که تاکنون نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده‌اند. تپسی برای افزایش دایره تحت پوشش خود در کشور، تصمیم گرفته تا وارد شهر قم شود. فعالیت رسمی تپسی در قم از ابتدای آذرماه امسال آغاز شده و قرار است که برای همیشه ادامه یابد. یعنی حالا شهروندان قمی می‌توانند از تپسی در خواست خودرو دهند و یا رانندگان با ارائه مدارک خود، به ناوگان این مجموعه بپیوندند.

قم در واقع آخرین کلان‌شهری بود که فعالیت رسمی تپسی در آن آغاز شد. در حال حاضر این برند در تمام شهرهای ایران با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، مشغول فعالیت است. نکته جالب اینکه بعد از صحبت‌های تپسی با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهری قم، علاوه بر خودروهای شخصی، تاکسی‌های این شهر نیز می‌توانند به جمع رانندگان تپسی اضافه شوند.

همان‌طور که می‌دانید، قم از جمله مهم‌ترین شهرهای زیارتی کشور است و علاوه بر شهروندان ایرانی، میزبان زائران خارجی زیادی هم هست. بنابراین بحث حمل و نقل در این شهر، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به همین دلیل نیز تپسی تمام تلاش خودش را کرده تا بتواند سهمی از جابه‌جایی‌های درون شهری قم را به دوش بکشد.

طبق آمار ارائه شده، در حال حاضر به‌صورت روزانه حدود ۲ میلیون سفر شهری در قم انجام می‌شود و بنابراین، برای ساماندهی وضعیت حمل و نقل در این شهر باید چاره‌ای اندیشید. به همین دلیل تپسی وارد میدان شده تا ضمن جابه‌جایی زائران این شهر، بتواند فرصت‌های شغلی زیادی نیز برای شهروندان قمی ایجاد کند.

نظر شما در رابطه با فعالیت‌های تپسی در کشور چیست؟ آیا شما نیز از این تاکسی اینترنتی برای سفرهای خودتان بهره‌ می‌گیرید یا استفاده از اسنپ را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Tap30

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *