امکان برقراری تماس در کامپیوتر به اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت اضافه شد

yout phone app

پیش‌تر در اخبار داشتیم که قرار است توسط اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت، امکان زنگ زدن با کامپیوتر برای کاربران فراهم شود. حالا این غول ردموندی به وعده خودش عمل کرده و قابلیت برقراری تماس در کامپیوتر را به یکی از بهترین‌ اپلیکیشن‌های گوگل پلی اضافه کرده تا حجت را بر این اپلیکیشن تمام کند!

تا پیش از این، مایکروسافت توسط اپلیکیشن Your Phone به کاربران اجازه می‌داد تا تصاویر، اعلان‌ها و یا حتی اس‌ام‌اس‌های موجود در گوشی اندرویدی خودشان را با کامپیوترهای ویندوزی سینک کنند. حالا ویژگی برقراری تماس نیز به این اپ اضافه شده تا شاهد کامل‌تر شدن آن باشیم.

قابلیت مورد اشاره، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با همگام سازی ویندوز ۱۰ با گوشی اندرویدی‌شان، بتوانند به صورت مستقیم از طریق کامپیوتر، تماس بگیرند. برقراری تماس در ویندوز رویایی دست نیافتنی بود؛ گرچه افراد در این سال‌ها به روش‌های مختلف از آن بهره‌ ‌می‌بردند، اما حالا مایکروسافت خودش دست به‌کار شده و راحت‌ترین راه ممکن را به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد.

برای استفاده از این ویژگی، ابتدا می‌بایست اپلیکیشن Your Phone را از طریق استور بر روی ویندوز ۱۰ نصب کنید؛ سپس نسخه اندرویدی این اپ را هم از مارکت‌های معتبری همچون گوگل پلی بر روی گوشی بریزید. با وارد کردن یک مایکروسافت اکانت مشترک در هر دو نسخه ویندوزی و اندرویدی، این دو اپ با هم مرتبط خواهند شد و می‌توانید از ویژگی‌های جذاب آن نهایت استفاده را ببرید.

اگر پیش‌تر از این اپلیکیشن استفاده کرده‌اید؛ تنها کافی‌ست که آن را به آخرین نسخه به‌روزرسانی نمایید. یادتان باشد که برای استفاده از Your Phone در گوشی‌های اندرویدی می‌بایست نسخه سیستم عامل شما ۷ به بالا باشد.

نظر شما در رابطه با برقراری تماس در کامپیوتر چیست؟ آیا تاکنون با اپلیکیشن Your Phone و قابلیت‌های بی‌نظیرش کار کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Gsmarena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *