اپلیکیشن شبیه ساز آیپاد برای آیفون‌ به دستور اپل از اپ‌ استور حذف شد!

rewound

چندی پیش اپلیکیشنی با نام Rewound برای آیفون منتشر شد که یک حس نوستالژی را برای کاربران این گوشی‌های هوشمند به‌وجود می‌آورد. در واقع این اپ، یک شبیه ساز آیپاد برای آیفون بود. حالا خبر رسیده که اپل، Rewound را از فروشگاه نرم‌افزاری خودش حذف کرده است.

اپلیکیشن Rewound، می‌توانست به‌صورت ظاهری آیفون شما را به یک آیپاد کلاسیک شبیه کند. اپل، دلیل حذف این اپلیکیشن از اپ استور را شباهت آن به برنامه‌های اختصاصی شرکت عنوان کرده است. در واقع این کمپانی می‌گوید که اپلیکیشن Rewound ممکن است کاربران را به اشتباه بیندازد و آن‌ها گمان کنند که با یک اپلیکیشن اختصاصی طرف هستند.

Rewound به کاربرانش اجازه می‌داد تا با یک پوسته سفارشی حس آیپاد کلاسیک اپل را به آیفون خودشان بیاورند. تا قبل از حذف شدن، این اپلیکیشن توانسته بود تا رکورد ۳۶۷۰۰ دانلود را در آمریکا به نام خودش ثبت کند. این میزان محبوبیت، اپلیکیشن Rewound را به رتبه ۱۹ در میان اپ‌های موزیک در آمریکا رسانده بود که در نوع خودش جالب است.

آمار دانلود جهانی این اپ نیز فوق‌العاده بوده و تقریبا نزدیک به ۱۷۰ هزار بار دانلود شده که البته با حذف آن از اپ‌استور، کاربران Rewound دیگر قادر به نصب دوباره یا به‌روزرسانی آن نخواهند بود. البته ظاهرا سازنده این اپلیکیشن به دنبال راهی برای عرضه آن است تا شاید بتواند مثلا نسخه تحت وب و بدون نیاز به نصب آن را تولید کند.

سازنده در وبلاگ رسمی Rewound می‌گوید:

در دنیای دیجیتال، همیشه یک راه وجود دارد و ما به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم دوباره یاد و خاطره این MP3 Player را زنده کنیم.

تا این لحظه مشخص نیست که دوباره اپل اجازه نصب آن را به کاربرانش بدهد یا نه؛ اما تا آن زمان حداقل کسانی که Rewound را نصب کرده‌اند، می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

نظر شما در رابطه با شبیه ساز آیپاد برای آیفون چیست؟ آیا شما هم این اپلیکیشن را نصب کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *