گزارش عملکرد اسنپ در 5 سال گذشته منتشر شد؛ انجام یک میلیارد سفر دورن شهری!

snapp report

اسنپ بالاخره گزارش عملکرد خودش در طی ۵ سال گذشته را منتشر کرد. مهم‌ترین آمار مربوط به گزارش عملکرد اسنپ در این سال‌ها، انجام موفقیت آمیز یک میلیارد سفر دورن شهری بوده که آماری شگفت‌انگیز است.

اسنپ به عنوان یکی از مهم‌ترین سرویس‌های تاکسی اینترنتی در ایران مشغول فعالیت است و به واسطه عملکرد خوب خودش، توانسته تا یکی از استارتاپ‌های موفق در سطح خاورمیانه باشد. چندی پیش این تاکسی اینترنتی جشن ۵ سالگیش را برگزار کرد و در یک بیانیه، عملکرد خودش را در این سال‌ها به صورت عمومی منتشر نمود. اسنپ در این بیانیه اشاره می‌کند که در روزهای نخست فعالیتش، همه کارها را با دقت و آهسته‌ آهسته انجام داده تا توانسته به آمار فوق‌العاده یک میلیارد سفر در این سال‌ها دست یابد.

جالب است بدانید که اسنپ در اولین روز، فعالیت خودش را با ۱۰ راننده آغاز کرد و اکنون در حدود ۲ میلیون راننده عضو اسنپ هستند که از این تعداد ۷۰۰ هزارتای آن‌ها جز رانندگان فعال محسوب می‌شوند. یکی از این رانندگان توانسته تا رکورد بسیار جالبی را به نام خودش ثبت کند. این شخص تاکنون ۲۵ هزار و ۲۱۲ سفر موفق به نام خودش ثبت کرده است! اگر فرض کنیم که این راننده از نخستین روز فعالیت اسنپ در این سرویس حضور داشته، به میانگین ۱۳ سفر در هر روز می‌رسیم که آماری فوق‌العاده است!

از لحاظ تعداد مسافر نیز اسنپ آمار جالبی دارد. در ۵ سال گذشته نزدیک به ۳۰ میلیون نفر از قابلیت‌های این سرویس بهره برده‌اند! طبق ادعای اسنپ، آمار تعداد مسافران این استارتاپ در یک سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته است که می‌توان دلیل آن را اضافه شدن شهرهای بیشتر به مناطق تحت پوشش اسنپ دانست.

مسافران توانسته‌اند بیش از ۳۶۵ میلیون ساعت در اسنپ باشند که تقریبا چیزی در حدود ۴۱ هزار سال است! آمار دیگر نیز مربوط به طی کردن ۸ میلیارد و ۲۴۳ کیلومتر مسیر توسط رانندگان این سرویس بوده که تحسین‌برانگیز است. اگر بخواهید تصور بهتری از این میزان مسافت طی شده داشته باشید، باید بگوییم که برای رسیدن به این مقدار می‌بایست ۱۰ هزار و ۶۰۰ بار از زمین به کره ماه رفت و برگشت!

نظر شما در رابطه با گزارش عملکرد اسنپ چیست؟ آیا شما از این سرویس برای حمل و نقل استفاده می‌کنید یا سایر تاکسی‌های اینترنتی نظیر تپسی را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *