با اپلیکیشن ایموجی Voter در فرآیند انتخاب ایموجی‌های جدید سهیم باشید

With-Emoji-Voter-you-can-have-your-say-about-the

در حال حاضر تقریبا چیزی در حدود ۱۲۰۰ ایموجی وجود دارد و هر سال نیز به این تعداد افزوده می‌شود. برخی از این ایموجی‌ها از محبوبیت بالایی برخوردارند؛ با این حال شما می‌توانید توسط اپلیکیشن ایموجی Voter به ایموجی‌ها رای دهید. به همین راحتی می‌توانید در فرآیند انتخاب ایموجی سهیم باشید.

شما می‌توانید در این اپ جالب، پیشنهادات خودتان را برای ایموجی‌ها مطرح نمایید. Unicode به عنوان مرجع رسمی استاندارد فونت و ایموجی، این وب اپلیکیشن را توسعه داده تا کاربران بتوانند در انتخاب ایموجی‌ها نظرات خودشان را مطرح کنند.

پروسه انتخاب ایموجی به خودی خود مشکلات فراوانی دارد. مثلا برخی اعتقاد دارند که چرا ایموجی شخصی با موهای قرمز وجود دارد اما ایموجی شخص دیگری با موهای مدل آفریقایی دیده نمی‌شود؛ در حالی‌که حتی مدل موی آفریقایی به مراتب محبوبیت بیشتری در میان افراد دارد. این اپلیکیشن، ایموجی‌های پیشنهادی را همراه با توضیحاتی مختصر ارائه می‌کند و افراد می‌توانند به آن رای مثبت و یا منفی بدهند.

جالب است بدانید که ایموجی‌ها بیش از دو دهه است که با ما هستند! نخستین ایموجی را یک فرد ژاپنی طراحی و تولید کرد. آقای کوریتا به عنوان یک توسعه دهنده در شرکتی ژاپنی کار می‌کرد و قصد داشت راهی ساده، سریع و جذاب برای انتقال اطلاعات خلق کند که در نهایت ایموجی‌ها متولد شدند. با این حال بعد از گذشت ۲۰ سال اکنون ایموجی‌ها توسعه بیشتری یافته‌اند و شاید کاربرد آن‌ها نیز متفاوت‌تر از گذشته شده است.

لیلیان استالک به عنوان کارشناس ایموجی می‌گوید:

ایموجی‌ها در واقع چکیده‌ای از جامعه ما هستند و به‌طور غیرقابل باوری در مکالمات ما رخنه کرده‌اند تا حدی که در بحث‌های سیاسی نیز از ایموجی‌ها استفاده می‌شود. علاوه بر این، حتی انتخاب اینکه کدام ایموجی باید به لیست اضافه شود نیز می‌تواند نوعی بحث سیاسی ایجاد کند! این روزها کمپانی‌های بزرگ فناوری در دنیا نیز از ایموجی برای اشاره به اهمیت موضوع تنوع و گوناگونی انسان‌ها بهره می‌برند. در همین راستا مثلا اپل با معرفی ایموجی‌های مخصوص افراد دارای ناتوانی جسمی و گوگل با ایموجی‌های افراد تراجسمی در این زمینه فعالیت داشته‌اند.

نظر شما در رابطه با اپلیکیشن ایموجی Voter چیست؟ آیا تابه‌حال به نحوه انتخاب ایموجی‌ها فکر کرده بودید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Mashviral

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *