قابلیت بزرگنمایی ویدئو در گوگل فوتوز به‌زودی به این اپلیکیشن محبوب اضافه می‌شود

Google-Photos-

گوگل اخیرا توجه زیادی به اپلیکیشن گالری محبوب خودش داشته و مدام در حال افزودن ویژگی‌های جدید به آن بوده و در آخرین اقدام، ظاهرا قرار است بزرگنمایی ویدئو در گوگل فوتوز ممکن شود.

گوگل فوتوز بر روی اکثر گوشی‌های اندرویدی نصب شده و در واقع اپلیکیشنی جالب برای مشاهده عکس و ویدئوها در گوشی است. گوگل قصد دارد این روزها با اضافه کردن ویژگی‌های متفاوت، نظر کاربران بیشتری را به گوگل فوتوز جلب کند. همین حالا که در حال خواندن متن هستید، این غول دنیای جستجو در حال کار بر روی قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد بر روی ویدئوهای در حال پخش در گوگل فوتوز زوم کنید. این مورد توسط فروم توسعه دهندگان XDA و با نگاهی به کدهای نسخه 4.33 گوگل فوتوز کشف شده است.

قابلیت بزرگنمایی ویدئو در گوگل فوتوز بسیار جالب و کاربردی خواهد بود و تقریبا چیزی شبیه به زوم کردن بر روی تصاویر در این اپلیکیشن است. یعنی با آپدیت شدن گوگل فوتوز در صورتی که بخواهید بخش خاصی از ویدئو را ببینید، یا روی آن فوکوس کنید، می‌توانید از این ویژگی نهایت بهره را ببرید. انتظار می‌رود که بتوان با استفاده از دور کردن دو انگشت از یکدیگر بر روی صفحه، نقطه مورد نظر از ویدئو را بزرگ‌تر کرد.

در حال حاضر گوگل اطلاعاتی را در رابطه با این ویژگی منتشر نکرده؛ اما می‌دانیم که در حال توسعه آن است و پس از پایان مرحله تست، برای کاربران عمومی در سراسر دنیا منتشر خواهد شد. چندی پیش نیز گوگل ویژگی تگ کردن افراد در گوگل فوتوز را به‌صورت رسمی منتشر کرده بود. به واسطه این ویژگی می‌توانید به‌صورت دستی نام هر شخص موجود در تصویر را بر روی چهره‌اش تگ کنید.

نظر شما در رابطه با اقدامات اخیر گوگل چیست؟ آیا شما نیز از گوگل فوتوز به‌عنوان گالری اصلی گوشی خودتان استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *