تاکسی هوایی اسنپ به زودی راه اندازی خواهد شد!

snappair

اسنپ به‌عنوان بزرگ‌ترین سرویس تاکسی آنلاین در کشور فعالیت می‌کند و در حال حاضر ۵ سال است که فعالیت رسمی خودش را آغاز کرده و مسافران زیادی را به مقصد رسانده است. حالا خبر رسیده که تاکسی هوایی اسنپ حرکت بعدی این استارتاپ خواهد بود.

اسنپ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که به دنبال راه‌ اندازی یک تاکسی هوایی است! دلیل اسنپ برای انجام این کار، ارائه خدمات به افرادی بوده که در شرایط خاص و اضطراری قصد دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از شهری به شهر دیگر بروند. اسنپ معتقد است که سرویس تاکسی هوایی باعث ارتقا مهارت‌های ایرانیان در حوزه‌ صنعت و خدمات هوانوردی می‌شود. همین حالا تیم استراتژی و تحقیقات اسنپ به همراه متخصصان این حوزه در حال کار بر روی این پروژه بوده و زیرساخت‌های موجود را بررسی می‌کنند.

یکی از اعضای هیات علمی پژوهشگاه هوا‌ و فضا در این رابطه می‌گوید:

سامانه تاکسی هوایی یا همان ایرتاکسی نمونه‌های هواپیمایی ۲ تا ۹ نفره بوده که در ایران توجه زیادی به آن نشده است. تاکسی هوایی این روزها با طرح پرواز اشتراکی آنلای،ن شکل و شمایل جدیدی به خودش گرفته و بی‌تردید با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته در این زمینه، ساخت پهپادهای عمود پرواز با قابلیت حمل مسافر و موتورهای جت کارآمد در آینده شاهد تغییرات بسیار زیادی در حمل و نقل هوایی خواهیم بود.

طبق اطلاعاتی که این شخص منتشر کرده، در حال حاضر تعدادی خلبان آموزش دیده به همراه هواپیماهای سبک وزن در ایران موجود هستند. در این زمینه نیز فرودگاه‌های کم ترافیک که بتوانند میزبان این نوع مسافرین باشند، کم نیستند. با تمام این‌ها موضوع تاکسی هوایی چیز جدیدی نیست و در سطح جهانی برخی شرکت‌ها از آن بهره می‌برند.

نظر شما در رابطه با تاکسی هوایی اسنپ چیست؟ آیا با اجرای این طرح در ایران موافق هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *