سهمیه بنزین اسنپ دو برابر شد

snapp-app

اسنپ به عنوان یک استارتاپ موفق و پیشرو در زمینه تاکسی‌های اینترنتی، بعد از گران شدن بنزین دست به اقداماتی جالب برای ترغیب رانندگان زد. آخرین اقدام این شرکت، افزایش سهمیه بنزین اسنپ برای رانندگان است.

اسنپ در اولین طرح خودش بعد از گران شدن بنزین، پرداخت وام به‌صورت روزانه را برای رانندگان فعال در نظر گرفت. این طرح شامل حال رانندگانی می‌شد که ۳ ماه از فعالیت‌شان در این سرویس می‌گذشت و بیش از ۵۰ کیلومتر در روز فعالیت داشتند.

حالا که تقریبا یک ماه و نیم از این موضوع می‌گذرد، اسنپ طرح حمایتی جدیدی را برای رانندگان در نظر گرفته است. در این طرح که با نام کمپین ۱۰۰۱ شناخته می‌شود، به رانندگانی که بیش از هزار کیلومتر در هفته فعالیت داشته‌اند، کمک هزینه خرید بنزین پرداخت شود. این مبلغ در واقع از سهمیه در نظر گرفته شده توسط وزارت نفت جداست و به آن ارتباطی ندارد. یعنی اگر هر راننده بتواند حداقل هزار کیلومتر در یک هفته مسافران اسنپ را جابه‌جا‌ کند، علاوه بر سهمیه‌ای که برای رانندگان اینترنتی در نظر گرفته شده، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش بیشتر، کمک هزینه خرید بنزین دریافت می‌کند.

طبق اظهار نظر مدیر روابط عمومی اسنپ، در شروع طرح به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۱۰ هزار تومان سهمیه بنزین پرداخت می‌شد که حالا این مبلغ افزایش یافته و دوبرابر شده است. یعنی هر ۱۰۰ کیلومتر مسافت بیشتر، برابر شده با ۲۰ هزار تومان هزینه خرید بنزین؛ تا رانندگان بدون نگرانی بابت افزایش هزینه‌های خود، تمرکزشان را بر روی انجام سفرهای بیشتر بگذارند. این کمک هزینه محدودیت خاصی نداشته و به‌صورت هفتگی به اعتبار اسنپی رانندگان این سرویس اضافه می‌شود.

باید دید که اسنپ می‌تواند با این طرح‌ها وضعیت نابسامان رانندگان خودش در این روزها را تغییر دهد یا خیر؟! نظر شما در رابطه با افزایش سهمیه بنزین اسنپ چیست؟! نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *