دو ویژگی چالش روزانه و گردونه شانس به بازی ایرانی تور کلمات اضافه شدند

tor kalamat game

این روزها بازی‌های فکری مربوط به حدس زدن کلمات، از محبوبیت خاصی میان کاربران برخوردار شده و به همین دلیل شاهد افزایش این دست از بازی‌ها هستیم. یکی از نمونه‌های موفق در این زمینه، بازی ایرانی تور کلمات است.

تور کلمات به‌تازگی معرفی شده و در این مدت کوتاه توانسته تا بیش از ۴۰۰ هزار کاربر را به خودش جذب کند. کسب امتیاز ۴.۸ از ۵ در کافه بازار نیز نشان می‌دهد که تور کلمات یکی از محبوب‌ترین‌ها در این زمینه است. استودیو سازنده بازی به دلیل این استقبال خوب تصمیم گرفته‌ تا ویژگی‌های جدید و بخش‌های سرگرم کننده بیشتری را به بازی اضافه کند. در همین راستا دو ویژگی چالش روزانه و گردونه شانس به تور کلمات اضافه شده‌اند.

در چالش روزانه، کاربران هر ۸ ساعت یک‌بار با چالشی جدید از جنس کلمه روبه‌رو می‌شوند. ماجرا از این قرار است که یک متن ناقص بر روی صفحه ظاهر می‌شود و کاربر می‌بایست با توجه به جملات قصار، ضرب‌المثل‌ها و یا شعرها این چالش را با موفقیت پشت سر بگذارد.

این بخش علاوه بر جنبه سرگرمی، به کاربر کمک می‌کند تا روزانه با جملات انگیزشی آشنا شود و یا حتی شعرها و ضرب‌المثل‌های بیشتری را یاد بگیرد. در صورت کامل کردن پاسخ‌های تور کلمات، یک گردونه شانس به نمایش درآمده که شامل جوایز جذابی می‌شود؛ به این صورت که شما با چرخاندن این چرخ جادویی، می‌توانید جایزه بگیرد. این جایزه مثلا می‌تواند افزایش میزان سکه‌های شما باشد.

طبق اعلام رسمی سازنده، طراحی این بخش از بازی تور کلمات یک ماه طول کشیده و در حال حاضر بیش از ۶۰ موضوع و متن مختلف برای آن در نظر گرفته شده که در آینده به این مقدار افزوده خواهد شد. سازنده امیدوار است تا با اضافه شدن این بخش به بازی، به هیجان آن بیفزاید.

نظر شما در رابطه با این سبک از بازی‌ها چیست؟ آیا تاکنون بازی ایرانی تور کلمات را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *