اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای چنگال به فعالیت خود پایان داد!

changal2

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای چنگال ظاهرا به دلیل تحریم‌ها و مشکلات سرمایه‌ گذاری خارجی به فعالیت خودش پایان داده است. در حال حاضر شما نمی‌توانید از طریق این استارتاپ به‌صورت آنلاین غذا سفارش دهید و حتی خبری هم از جستجوی رستوران‌ها در اپ نیست.

دیروز استارتاپ چنگال تعطیل شد! طبق شایعات منتشر شده، ظاهرا دلیل تعطیلی چنگال به تحریم‌ها و مشکلات سرمایه گذاری خارجی مربوط است اما تا به این لحظه مدیران این مجموعه خبری را تایید و یا تکذیب نکرده‌اند.

در حال حاضر سرویس‌‌های متفاوتی در زمینه سفارش غذا به صورت آنلاین فعال هستند که از میان‌ آن‌ها می‌توان به اسنپ فود، چیلیوری و ریحون اشاره کرد. البته دو سرویس آخر همین چند روز پیش با یکدیگر ادغام شدند تا به‌جای رقابت، رفیق هم باشند و بتوانند خدمات بهتری به مشتریان بدهند. در این میان برخی نیز خبر تعطیلی چنگال را با ادغام دو استارتاپ دیگر مرتبط دانسته‌اند! با تمام این‌ها اما فعلا چنگال از گردونه رقابت خارج شده است.

شرکت “ایده‌نگر باربد تجارت” فعالیت خودش را در خارج از کشور آغاز کرد و در سال ۹۵ رسما با نام چنگال وارد تهران شد. بعد از پایتخت، این سرویس کسب و کار خودش را گسترش داد و در کیش و کرج نیز فعالیتش را استارت زد. قرار بود که به‌زودی در مشهد و اصفهان هم شاهد فعالیت چنگال باشیم که تعطیلی ناگهانی آن خبرساز شد.

چنگال با رستوران‌های معروف و مشهوری در سطح پایتخت قرارداد داشت اما ظاهرا به دلیل تحریم‌ها با سرمایه‌گذاران خارجی به مشکل خورده و به دلیل کمبود سرمایه‌گذار داخلی، ظاهرا چاره‌ای جز تعطیلی نداشته است. فعلا شما نمی‌توانید از این سرویس استفاده کنید با این حال در صورت درز اخبار جدید شما را مطلع خواهیم کرد.

نظر شما در رابطه با اپلیکیشن چنگال چیست؟ آیا شما نیز از جمله مشتریان این سرویس بودید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *