سرمایه گذاری دیجی‌ کالا در چیلیوری برای رقابت با اسنپ فود!

Digikala-chilivery

در روزهای گذشته شاهد اخباری مبنی بر ادغام چیلیوری و ریحون بودیم تا این دو با پر کردن اسلحه‌های خودشان، به رقابت با غول بزرگی به‌نام اسنپ فود بروند. حالا در این میان خبر سرمایه گذاری دیجی‌ کالا در چیلیوری منتشر شده که در نوع خودش جالب است.

در این روزها شاهد انتشار خبرهای متفاوتی در رابطه با این موضوع بودیم و حتی برخی گمان کردند که دیجی‌ کالا قصد دارد تا چیلیوری را بخرد و برند جدیدی همچون دیجی‌فود را خلق کند! اما امروز تمام این اخبار توسط مدیر روابط عمومی چیلیوری تکذیب و اعلام شد که قصد دیجی‌ کالا تنها سرمایه‌گذاری بر روی اپلیکیشن و به‌طور کلی سرویس چیلیوری است.

برخی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند که شرط اصلی دیجی‌ کالا برای سرمایه‌گذاری بر روی چیلیوری، ادغام شدن این استارتاپ با ریحون بوده است تا بتوان با قدرت بیشتری به جنگ با اسنپ فود رفت. به زبان ساده می‌توان گفت که این فروشگاه آنلاین قصد داشته تا بازار سرویس‌های سفارش آنلاین غذا را دو قطبی کرده و بر روی یکی از آن‌ها سرمایه‌گذاری کند. نظری که کاملا منطفی به نظر می‌رسد چرا که سرمایه‌گذاری بر روی بازاری که ۳ قطب بزرگ در آن مشغول فعالیت هستند، ریسک بزرگی خواهد بود.

تمام این‌ها در حالی‌ست که اسنپ فود ادعا کرده که چیزی در حدود ۹۰ درصد از بازار سفارش اینترنتی غذا را در اختیار دارد. بنابراین چیلیوری راه بسیار سختی را در پیش خواهد داشت و طبیعی‌ست که برای موفقیت به دنبال گسترش مجموعه خود از طریق ادغام با ریحون و افزایش نقدینگی از طریق سرمایه‌گذاری دیجی‌ کالا باشد.

فراموش نکنید که در همین روزها، خبر تعطیل شدن چنگال منتشر شد؛ با این حساب ظاهرا باید منتظر جنگ جدیدی در این بازار جذاب باشیم که در نهایت تمام این‌ها به نفع مخاطبان خواهد بود؛ زیرا مسلما کیفیت سرویس‌ها افزایش خواهد یافت.

نظر شما در رابطه با سرمایه گذاری دیجی‌ کالا در چیلیوری چیست؟ آیا تاکنون از سرویس‌های سفارش آنلاین غذا استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *