محدود کردن پاسخ به توییت در توییتر با یک ویژگی جالب و کاربردی

Twitter on iPhone

توییتر به دنبال اضافه کردن قابلیت جدیدی است تا با استفاده از آن، بتوانید اقدام به محدود کردن پاسخ به توییت در این شبکه اجتماعی کنید. توسط این قابلیت جدید، شما می‌توانید کنترل بیشتری بر روی کسانی که به توییت شما پاسخ می‌دهند، داشته باشید و آن‌ها را مدیریت کنید.

در این قابلیت، ۴ روش کلی برای اعمال محدودیت بر روی توییت‌ها خواهید داشت که در ادامه به معرفی هریک می‌پردازیم:

  • Global : در واقع همین تنظیم فعال در توییتر است و به واسطه آن، هر شخصی قادر است تا به توییت شما پاسخ دهد.
  • Group : پاسخ به توییت برای کسانی فعال است که یا فالو شده باشند و یا شخصی آن‌ها را منشن کرده باشد.
  • Panel : همانند ویژگی بالا، با این تفاوت که تنها کاربران منشن شده قادر به پاسخ دادن هستند.
  • Nobody : در این حالت نیز هیچکس نمی‌تواند به توییت شما پاسخ دهد.

 

اگر اکانت عمومی باشد، کاربران بازهم می‌توانند توییت‌ها را نقل قول کنند. این ویژگی به کاربر امکان می‌دهد تا نحوه پاسخ دادن به توییت‌ها را خودش در دست بگیرد که مسلما موجب افزایش آزادی عمل شخص خواهد شد.

با اینکه ویژگی مورد اشاره تا حد زیادی جلوی مزاحمت‌ها را خواهد گرفت اما همچنان اگر پیام شخصی باز باشد، فرد مزاحم می‌تواند از این طریق اقدام کند! اما به‌طور کلی، این ویژگی تعامل افراد در توییتر را به مرحله جدیدی می‌رساند و موجب تغییرات شگرفی در این شبکه اجتماعی خواهد شد.

کاربران برای استفاده از ویژگی جدید، می‌بایست تا انتهای سال ۲۰۲۰ منتظر بمانند. اخیرا توییتر در واکنش به سواستفاده از باگ این شبکه اجتماعی و مورد هدف قرار دادن کاربران مبتلا به بیماری صرع، ارسال تصاویر گیف را ممنوع کرد.

نظر شما در رابطه با محدود کردن پاسخ به توییت در توییتر چیست؟ آیا شما با رفع فیلتر توییتر موافق هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Androidcentral

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *