3 افکت جدید به بومرنگ در اینستاگرام اضافه شد

instagram

یکی از ویژگی‌های جذاب بخش استوری اینستاگرام با نام بومرنگ شناخته می‌شود. حالا ظاهرا این شبکه اجتماعی تصمیم گرفته تا 3 افکت جدید بومرنگ را اضافه کند.

بومرنگ در واقع ویدئویی یک ثانیه‌ای است که ۳ بار پشت سرهم و به صورت معکوس به نمایش در می‌آید. قابلیتی که در روزهای نخست محبوبیت بسیار زیادی داشت اما حالا آن رونق سابق را ندارد. به همین دلیل ظاهرا اینستاگرام بعد از ۵ سال ۳ افکت به بومرنگ اضافه کرده است. این افکت‌ها با نام‌های Echo ،Duo و SlowMo شناخته می‌شوند که در ادامه به معرفی هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

  • SlowMo: با توجه به اسم آن سرعت نمایش ویدئو را به نصف کاهش می‌دهد و شاهد یک ویدئو اسلوموشن در بومرنگ خواهید بود.
  • Echo: یک افکت مات به المان‌های متحرک تصویر اضافه و تقریبا نوعی حس خطای دید به کاربر القا می‌کند.
  • Duo: نوعی تکرار ایجاد خواهد کرد. در واقع پخش معکوس ویدئو با سرعت بسیار بیشتری انجام می‌شود و این مورد با افکتی متفاوت به ابتدای کلیپ بازمی‌گردد.

 

یک ویژگی دیگر با نام Trimming به بومرنگ اضافه شده که چیزی شبیه به حالتی‌ست که هنگام قرار دادن پست در اینستاگرام دیده می‌شود. با استفاده از آن، می‌توانید بخش خاصی از ویدئو را جدا کرده و با دوستان به اشتراک بگذارید.

افکت جدید بومرنگ استوری اینستاگرام

همچون قابلیت‌های دیگری که این شبکه اجتماعی از اسنپ‌چت کپی کرده این مورد نیز چیزی نیست که پیش‌تر در اسنپ‌چت ندیده باشیم. با این حال اینستاگرام تقریبا ۵ سال اضافه کردن افکت‌های جدید بومرنگ را به تاخیر انداخته تا سال‌ها از اسنپ‌چت عقب باشد! البته اضافه شدن قابلیت‌های بیشتر به اپلیکیشن تیک‌تاک توانست افراد بیشتری را به سوی این شبکه روانه کند و شاید اینستاگرام قصد داشته تا دوباره نگاه‌ها را به خود خیره کند.

نظر شما در رابطه با افکت جدید بومرنگ چیست؟ آیا شما از این قابلیت در استوری‌ها استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
Techcrunch

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *