بالاخره دسترسی به دایرکت در نسخه وب اینستاگرام امکان پذیر شد

instagram web

بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان امکان دسترسی به دایرکت در نسخه وب اینستاگرام فراهم شد. از امروز برخی کاربران این شبکه اجتماعی محبوب در نسخه تحت وب‌ می‌توانند دایرکت‌های خودشان را چک کنند و به دیگران پاسخ دهند. موردی که تا پیش از این تنها از طریق اپلیکیشن در دسترس بود.

این روزها اینستاگرام سخت مشغول اضافه کردن ویژگی‌های جدید است و بعد از افزودن افکت جدید بومرنگ حالا به سراغ نسخه تحت وب رفته و دایرکت را به آن اضافه کرده است. مطابق روال معمول اینستاگرام، این ویژگی در حال حاضر به‌صورت آزمایشی در دسترس بوده و به‌زودی همه افراد قادر به استفاده از آن خواهند بود. این مورد برای اینفلوئنسرها و پیج‌های بیزنسی بسیار کاربردی است و می‌تواند به این افراد کمک کند تا بدون نیاز به تلفن‌همراه، پیج خودشان را مدیریت کنند.

مارک زاکربرک به عنوان مدیرعامل فیسبوک سال گذشته اعلام کرد که دایرکت‌‌ها، استوری و گروه‌ها در اینستاگرام به‌سرعت در حال افزایش است و ظاهرا به همین دلیل شاهد دسترسی بیشتر به این بخش‌ها در نسخه‌های مختلف اینستاگرام هستیم. البته زاکربرگ به دنبال ادغام ۳ سرویس محبوب خود با نام‌های فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ است تا کاربران برای پاسخ به دوستان‌شان نیازی به جابه‌جایی میان آن‌ها نداشته باشند.

تا این لحظه صحبت چندانی در رابطه با ادغام این سرویس‌ها منتشر نشده اما با اضافه شدن دایرکت در نسخه تحت وب اینستاگرام، ظاهرا باید منتظر خبرهای بیشتر و جدیدتری باشیم. با این حال اگر ویژگی مورد اشاره در دسترس تمام کاربران قرار گیرد، مسلما با افزایش میزان استفاده از اینستاگرام همراه است. با توجه به اینکه در نسخه تحت وب واتساپ و فیسبوک کاربران می‌توانند به پیام‌ها دسترسی داشته باشند، اضافه شدن این ویژگی به اینستاگرام خیلی دور از ذهن نبود.

نظر شما در رابطه با دسترسی به دایرکت در نسخه وب اینستاگرام چیست؟ آیا تاکنون از این شبکه اجتماعی در مرورگرها استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *