بهترین راه برای نوسان گیری در بورس با گوشی‌های هوشمند!

navasan-gir-bourse-kavosha (2)

این روزها سرمایه گذاری در بورس ایران، یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش درآمد است. با اینکه حضور در بورس با ریسک همراه بوده و هیچ وقت نمی‌توان با قطعیت کامل سخن گفت اما با نوسان گیری در بورس می‌توان به نتایج بسیار خوبی رسید.

نوسان گیری در واقع یعنی چک کردن تغییرات قیمت سهام در واحد زمان که اندازه‌گیری آن برای یک سهام‌دار، شاید از نان شب هم واجب‌تر باشد! از آن‌جایی که امروزه می‌توان در هرجایی و تنها توسط یک گوشی متصل به اینترنت، اقدام به خرید و فروش سهام کرد؛ برآن شدیم تا بهترین روش برای نوسان گیری بورس در گوشی را به شما بیاموزیم. با کاوشا همراه باشید.

برای این‌کار تنها کافی‌ست که اپلیکیشن ایرانی نوسان گیر بورس را از اینجا بر روی گوشی اندرویدی خودتان نصب کنید. این اپلیکیشن کاربردی به‌صورت لحظه‌ای بازارهای مالی داخل و حتی خارج از کشور را رصد کرده و با استفاده از تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال به همراه الگوریتم‌های هوش مصنوعی، بازار سهام را به صورت دقیق تحلیل می‌کند.

اگر تازه وارد بورس شده‌اید و آشنایی کافی با این بازار پرسود را ندارید، اپلیکیشن نوسان‌ گیر بورس برای شماست. اکثر ویژگی‌های این اپلیکیشن، رایگان هستند اما برای استفاده از تمام امکانات آن، می‌بایست دست به جیب شوید و مبلغی را برای پیشنهادات بسیار جالبش بپردازید. نوسان گیر بورس برای شما پیام‌های آموزشی ارسال می‌کند، 15 صف خرید و فروش نماد را به نمایش می‌گذارد و حتی به خوبی از بین رفتن صف خرید و فروش نماد را پیش‌بینی می‌نماید!

نوسان گیری در بورس

 

شما حتی می‌توانید با فعال کردن قابلیت هشدار، در صورت بروز سیگنال برای هر نماد دلخواه، نوتیفیکیشن دریافت کنید. به همین راحتی و در هر جایی بدون اینکه نیازی به چک کردن مدام بورس باشد، با یک نوتیفیکیشن ساده از همه چیز با خبر می‌شوید. حتی این قابلیت را دارید تا از پیشنهادات ویژه این اپلیکیشن نهایت بهره را ببرید و با سرمایه‌گذاری بر روی بهترین‌ها، یک شبه ره صد ساله بروید! اپلیکیشن نوسان گیر بورس توانسته در مدتی کوتاه نظر مثبت بیش از ۱۰۰ نفر به خود جلب کند که نشان می‌دهد کارش را خوب بلد است.

نظر شما در رابطه با نوسان گیری در بورس چیست؟ آیا تاکنون تجربه استفاده از این اپلیکیشن مالی را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *