پیج شبکه‌های صدا و سیما در اینستاگرام مسدود شدند!

facebook-instagram-

اینستاگرام بعد از به شهادت رسیدن سردار سلیمانی، پست‌های منتشر شده در رابطه با این شهید را حذف و در صورت تکرار، حساب کاربری افراد منتشر کننده را مسدود می‌کرد. حالا و در آخرین اقدام، فیسبوک و اینستاگرام، پیج برخی از شبکه‌های صدا و سیما را مسدود کرده‌اند!

این شبکه اجتماعی حساب کاربری روابط عمومی معاونت صدا و سیما و شبکه‌های سه، سلامت و افق را رسما مسدود کرد! در این خبر آمده که این پیج‌ها، به دلیل انتشار مطالبی در رابطه با سردار سلیمانی مسدود شده‌اند. اینستاگرام قبل از مسدود کردن آن‌ها چندین بار تصاویر مربوط به شهید سلیمانی را به دلیل مغایرت با قوانین حذف کرده بود. علاوه بر این‌ها، فیسبوک نیز پست‌‌های مشابه در حساب‌های رسمی شبکه‌های قرآن، امید و مستند را حذف کرده است.

اینستاگرام به‌جز پیج شبکه‌های داخلی، رسما پست‌‌های منتشر شده در اکانت شبکه جهانی جام‌جم را نیز سانسور کرده تا همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد! جالب است بدانید که این سانسورها به پیج‌های رسمی شبکه‌های صدا و سیما محدود نشده و شاهد حذف پست‌ها در پیج‌ برنامه‌های پربازدید نیز هستیم. به عنوان مثال، پست‌‌های منتشر شده با همین موضوع در پیج‌های رسمی برنامه‌هایی همچون “یک روز تازه”، “به‌خانه بر می‌گردیم”، “تهران بیست”، “دست خط” و حتی خود شبکه پنج سیما را نیز حذف کرده است.

پیج شبکه محبوب نسیم پس از انتشار مطالبی در رابطه با سردار سلیمانی از سوی اینستاگرام اخطار گرفته و ظاهرا در صورت تکرار، این صفحه نیز مسدود خواهد شد. پیش‌تر نیز شاهد حذف پست‌های مربوط به سردار سلیمانی در اینستاگرام بودیم. این شبکه اجتماعی دلیل سانسور این دست از پست‌های منتشر شده را مغایرت با قوانین و اعمال تحریم‌های ایالات متحده آمریکا بر ایران اعلام کرده است.

نظر شما در رابطه با مسدود شدن پیج شبکه‌های صدا و سیما در اینستاگرام چیست؟ آیا پست‌های شما نیز از صفحه شخصی‌تان حذف شده است؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

پیج شبکه‌های صدا و سیما در اینستاگرام

منبع :
Pririb

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *