آپدیت جدید تپسی با بهینه‌سازی و ویژگی‌های جدید در راه است

tap30 new update

آپدیت جدید تپسی همراه به قابلیت‌های خاص و جدید به‌زودی برای گوشی‌های اندرویدی و همچنین نسخه تحت وب آن، عرضه خواهد شد. تپسی عنوان کرده که در کنار رونمایی از لوگو جدید این استارتاپ، از ویژگی‌های جدید نیز پرده برمی‌دارد.

مهم‌ترین قابلیت‌های آپدیت جدید تپسی به اضافه شدن باشگاه مشتریان با نام “سفینه تپسی” و بهینه‌سازی سرویس اشتراکی “لاین” مربوطه می‌شود. طبق گفته تپسی، این دو ویژگی نهایتا تا اواخر بهمن ماه عرضه خواهند شد. در نسخه جدید، سرعت اپلیکیشن افزایش یافته، رابط کاربری ساده‌تر شده و دسترسی به منوها با سرعت بیشتری امکان پذیر خواهد بود. یکی از قابلیت‌های خوب این نسخه، بهینه‌شدن مصرف باتری آن است تا دیگر نگرانی از بابت خالی شدن سریع شارژ گوشی‌تان نداشته باشید.

این برند بعد از ۳ سال و نیم کسب تجربه، لوگو خودش را تغییر داده است. به گفته سازنده، در طراحی لوگو جدید و نارنجی رنگ این استارتاپ، از حرکت به‌ سوی بهبود همیشگی در ارائه‌ خدمات و رساندن کاربران به مقصد  الهام گرفته شده است.

قابلیت‌های آپدیت جدید تپسی

“تپسی لاین” در واقع همچون گذشته و در راستای کاهش آلودگی هوا و خودروهای تک سرنشین، به مسافران اجازه می‌دهد تا مقاصد خودشان را با یک همسفر دیگر طی کنند. در این ویژگی حتی شاهد کاهش قیمت‌ها نیز خواهیم بود و در واقع یک معامله برد برد صورت می‌گیرد.

در باشگاه مشتریان “سفینه تپسی” کاربران متناسب با مبالغی که برای سفر توسط این تاکسی اینترنتی پرداخت می‌کنند، مزایای ویژه‌ای دریافت می‌نمایند. مثلا تخفیف‌های بیشتر و تسهیلات متنوع‌تر در انتظار این کاربران خواهد بود؛ البته این‌ها به خود تپسی خلاصه نشده و امکان استفاده در برخی برندهای دیگر نیز فراهم شده است.

نسخه تحت وب تپسی نیز که بیشتر برای کاربران آیفون‌های اپل ساخته شده، در به‌روزرسانی جدید قابلیت‌های بیشتری دارد و تقریبا نمی‌توان آن را از خود اپلیکیشن تشخیص داد.

نظر شما در رابطه با قابلیت‌های جدید تپسی چیست؟ آیا شما هم از این تاکسی اینترنتی استفاده می‌کنید یا اسنپ را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Tap30

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *