اپلیکیشن اسنپ در اپ استور با نام و لوگوی متفاوت برای دور زدن تحریم‌ها منتشر شد!

snapp-iphone

مدتی هست که اپل توسعه دهندگان ایرانی را در لیست تحریم‌های خودش قرار داده و اکثر اپلیکیشن‌های ایرانی را از فروشگاه نرم‌افزاری خود حذف کرده است! به همین دلیل، این سرویس‌ها برای ارائه خدمات به سمت توسعه نسخه‌های تحت وب خود رفتند. حالا اپلیکیشن اسنپ در اپ استور با نام و لوگوی متفاوتی عرضه شده تا بتواند خودش را به‌عنوان یک اپلیکیشن دیگر جا بزند و شامل تحریم اپل نشود!

بعد از توسعه وب اپلیکیشن اسنپ این کمپانی با تصمیمی هوشمندانه نسخه جدید اپلیکیشن خودش را با نام RadickRadio به عنوان یک اپلیکیشن رادیویی و در دسته سرگرمی منتشر کرد. حتی لوگوی اسنپ نیز با تغییراتی به یک اپلیکیشن رادیویی شبیه شده تا بلکه بتواند تحریم‌های اپل را دور بزند. جالب است بدانید که در صورت نصب این اپلیکیشن، اگر با آی‌پی ایران از آن استفاده کنید، تمام قابلیت‌های اسنپ در دسترس شما خواهد بود اما درصورت اجرای آن با آی‌پی غیر از ایران، با یک صفحه سبز رنگ با نام اسنپ مواجه خواهید شد. بنابراین کاربران آیفون‌های اپل برای استفاده از این اپلیکیشن، می‌بایست ابزارهای تغییر آی‌پی‌ خودشان را غیرفعال کنند.

اسنپ برای اطلاع‌رسانی این موضوع به تمام کاربران iOS خودش پیامکی ارسال کرد و نوشت:

 کاربر عزیز iOS، اپلکیشن اسنپ به‌طور موقت (با ظاهر متفاوت) در اپ استور قرار گرفته است. فقط همین الان فرصت دارید که از طریق لینک زیر یک بار برای همیشه اسنپ را دانلود کنید.

کار اسنپ و توجه به نیاز کاربران، قابل تحسین است اما باید دید که در آینده چه اتفاقی برای این اپلیکیشن با نام و ظاهر متفاوت خواهد افتاد! آیا اپل متوجه قضیه خواهد شد و دوباره این اپ را نیز از فروشگاه خودش حذف می‌کند؟ نظر شما در رابطه با نحوه انتشار اپلیکیشن اسنپ در اپ استور چیست؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *