به‌زودی امکان پاسخ به دایرکت با ایموجی در اینستاگرام میسر می‌شود

instagram-chats

فیسبوک به‌عنوان مالک اینستاگرام، همیشه به این شبکه اجتماعی توجه داشته و مدام در حال اضافه کردن ویژگی‌های جدید به آن است. اخیرا که تیک تاک به‌عنوان رقیبی برای این اپلیکیشن قد علم کرده فیسبوک توجه بیشتری به اینستاگرام نشان می‌دهد. در آخرین اقدام، امکان پاسخ به دایرکت با ایموجی در اینستاگرام فراهم شده که آن را خواستنی‌تر از گذشته می‌کند.

ویژگی مورد اشاره که با نام Reactions for Direct Messages شناخته می‌شود، به شما اجازه می‌دهد تا به‌جای نوشتن پاسخ در دایرکت، توسط یک ایموجی واکنش خودتان را نسبت به صحبت‌های طرف مقابل نشان دهید. این ایموجی با افکتی شبیه به حالتی که در استوری دیده می‌شود، برای طرف مقابل ارسال خواهد شد. در واقع با نوعی ایموجی تعاملی طرف هستیم و حتی توییتر نیز به دنبال اضافه کردن چنین قابلیتی است. این خبر برای نخستین بار توسط Jane Wong در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت اما توسط منبع معتبر دیگری نیز تایید شده است.

Alex Voice، مدیر بخش ارتباطات فیسبوک رسما اعلام کرده که چند روز پیش اینستاگرام در حال تست این قابلیت بوده که در نوع خودش جالب است. هم‌اکنون شما می‌توانید در دایرکت، پیام طرف مقابل را لایک کنید (دو بار زدن بر روی پیام) اما به‌زودی ۶ گزینه تعاملی دیگر نیز به آن اضافه می‌شود تا مثلا بتوانید یک ایموجی طرح لبخند را به پیام دوست‌تان نسبت دهید.

پاسخ به دایرکت با ایموجی

با تمام این‌ها در حال حاضر خبری رسمی از سوی اینستاگرام و فیسبوک در این باره منتشر نشده و هنوز نمی‌دانیم که چه زمانی شاهد آن خواهیم بود. اما معمولا زمانی که یک ویژگی در این شبکه اجتماعی مورد آزمایش قرار گیرد یعنی عرضه آن نزدیک است.

نظر شما در رابطه با پاسخ به دایرکت با ایموجی چیست؟ آیا شما از بخش دایرکت‌ها برای برقراری ارتباط به دیگران استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
Phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *