117 ایموجی جدید به دنیای سیستم‌عامل‌ها اضافه خواهد شد

NEW EMOJI

کنسرسیوم یونیکد چند روز پیش برای سال جدید میلادی ۱۱۷ ایموجی جدید را به دنیای سیستم عامل‌های همراه یعنی گوشی‌های اندرویدی، آیفون‌ها، آی‌پدها و مک‌های اپل اضافه کرد. ۱۳ مدل از ایموجی‌های جدید مربوط به “دست ایتالیایی” می‌شود که به خوب بودن و بی‌نقص بودن اشاره دارد.

از دیگر ایموجی‌های جذاب اضافه شده می‌توان نینجاها، اعضای آناتومیک بدن، اشک شوق، چهره با نفرت، غذاهای متفاوت، حیوانات جدید و بسیاری از موارد دیگر را نام برد. بر طبق گزارش رسمی Emojipedia این ۱۱۷ ایموجی جدید برای امسال تایید شده‌اند و تا پایان سال ۲۰۲۰ راهی دستگاه‌های اپلی می‌شوند. اپل معمولا ایموجی‌های جدید را همراه با آپدیت عمده سیستم‌عامل خودش عرضه می‌کند و بنابراین طبق آنچه که از این کمپانی سراغ داریم، احتمالا این ایموجی‌ها در پاییز عرضه خواهند شد.

در میان ایموجی‌های جدید اضافه شده، شاهد موارد عجیب و غریب نیز هستیم! مثلا یک تکه سنگ، تکه چوب و کرم خاکی دیده می‌شوند که مشخص نیست چه کسی درخواست اضافه شدن آن‌ها را داده و به چه دردی می‌خورند! با این حال در میان ایموجی‌های مربوط به حیوانات، شاهد گربه سیاه و خرس قطبی نیز هستیم که می‌توانند استفاده‌های خاص خودشان را داشته باشند. در بین ایموجی‌های غذا و نوشیدنی نیز چای حبابی، فودو و تاماله را خواهید دید.

برای علاقه‌مندان به خودرو یک ایموجی کامیون اضافه شده که البته از نمونه‌های قدیمی بوده و خیلی شکل و ظاهر جدید و امروزی ندارد. دوست‌داران هنر نیز می‌توانند از ایموجی‌های نینجا با انواع و اقسام رنگ‌های پوست در متن‌ها و نوشته‌های خودشان استفاده کنند. این ایموجی‌ها می‌توانند به طور کلی حال و هوای متن‌های شما را تغییر داده و جانی تازه به آن‌ها بدهند.

نظر شما در رابطه با این ایموجی‌ها چیست؟ آیا شما هم در پیام‌های ارسالی‌تان از ایموجی استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Cnet

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *