باشگاه مشتریان تپسی با نام سفینه تپسی رسما آغاز به‌کار کرد

tapsi

پیش‌تر تپسی با تغییر لوگو و به‌روزرسانی اپلیکیشن خودش اعلام کرده بود که ویژگی‌های جدیدی را به‌زوری در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امروز تپسی به وعده خودش جامه عمل پوشانده و ویژگی باشگاه مشتریان تپسی را راه‌اندازی کرده است.

طبع اعلام رسمی، از امروز کاربران می‌توانند از باشگاه مشتریان این تاکسی آنلاین با نام سفینه تپسی استفاده کنند. تمام کاربران می‌توانند با به‌روزرسانی اپلیکیشن تپسی از این ویژگی خوب بهره‌مند شوند. سفینه تپسی در واقع برای افزایش حس تعلق به برند و خدمت به مشتریان وفادار این استارتاپ موفق طراحی شده است.

تپسی هماهنگ با نام این سرویس، افراد ثبت‌نام کرده در آن را در ۴ دسته بندی مختلف با نام‌های زمین، ماه، خورشید و کهکشان قرار می‌دهد. در واقع این نوع دسته‌بندی متناسب با تعداد سفرهایی است که هر کدام از کاربران با تپسی انجام داده‌اند. هر کاربر نسبت به دسته‌ای که در آن قرار گرفته، به‌ ازاری مبلغ پرداختی برای هر سفری که با تپسی دارد، یک امتیاز ویژه دریافت می‌کند. در نهایت کاربران می‌توانند با استفاده از این امتیازها از تخفیفات ویژه در تپسی و یا حتی سایر سرویس‌های از پیش تعیین شده بهره‌مند شوند.

چندین سرویس محبوب ایرانی دیگر همچون دیجی‌کالا، تخفیفان، چیلیوری، پارس‌آنلاین، تیوال، گلیتال، نوار و سینماتیکت طی هماهنگی با تپسی در این طرح شرکت دارند. یعنی مثلا شما می‌توانید از امتیاز کسب شده در باشگاه مشتریان تپسی برای خرید از دیجی‌کالا یا هرکدام از سرویس‌های نام‌برده شده استفاده کرده و از تخفیف‌های ویژه لذت ببرید. سفینه تپسی نخستین ویژگی نسخه جدید اپلیکیشن این سرویس بوده که از امروز رسما فعالیت خودش را آغاز کرده است. طبق اعلام سازنده، قابلیت‌های جدید دیگر نیز به‌زودی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

نظر شما در رابطه با این قابلیت چیست؟ آیا شما نیز از تپسی برای سفرهای درون شهری خودتان استفاده می‌کنید یا اسنپ را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Tapsi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *