پاسخ به استوری با گیف در اینستاگرام امکان پذیر شد

instagram story

فیسبوک (به عنوان مالک اینستاگرام و واتساپ) برای رقابت بیشتر با اپلیکیشن‌های نوظهوری همچون تیک‌تاک، به‌صورت روزانه ویژگی‌های جدیدی به اینستاگرام اضافه می‌کند. پاسخ به استوری با گیف آخرین اقدام این کمپانی برای افزایش شمار کاربران و داغ کردن تنور رقابت است.

در سال‌های اخیر، استفاده از گیف در استوری‌‌های اینستاگرام رواج یافته اما حالا این انیمیشن‌های کوتاه و جذاب، در پوست و خون اینستاگرام رفته‌اند و شما می‌توانید هنگام پاسخ دادن به استوری از گیف‌ استفاده کنید. طبق اعلام رسمی این شبکه اجتماعی، اکنون کاربران می‌توانند با استفاده از گیف‌های GIPHY به استوری‌های دوستان‌شان پاسخ دهند. به‌طور کلی یعنی Replay زدن در استوری دستخوش تغییراتی شده است.

برای دسترسی به این ویژگی جدید و جذاب، می‌بایست آخرین نسخه اینستاگرام را از اپ‌استور برای آیفون‌های اپل و یا گوگل پلی برای گوشی‌های اندرویدی دانلود کنید. این ویژگی مسلما سطح استفاده شما از استوری‌ها و بخش دایرکت را یک پله ارتقا خواهد داد.

پیش‌تر در خبرها داشتیم که اینستاگرام به دنبال راهی برای پاسخ به دایرکت با ایموجی است که از آن با نام Reactions for Direct Messages یاد می‌کند. اما این ویژگی در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار داشته و هنوز از زمان عرضه رسمی آن خبری منتشر نشده است.

با تمام این‌ها، موارد بالا تنها بخشی از ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید اینستاگرام بوده و ظاهرا موارد جدید و جذاب‌تری در راه هستند. رقابت میان شبکه‌های اجتماعی مسلما به‌ نفع کاربران خواهد بود و موجب می‌شود تا هر روز با قابلیت‌های متفاوت‌تری آشنا شوند.

نظر شما در رابطه با پاسخ دادن به استوری با گیف چیست؟ آیا شما از به‌روزرسانی جدید اینستاگرام و ویژگی‌های آن استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
Engadget

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *