خرید اپلیکیشن از گلکسی استور به‌زودی برای کاربران ایرانی سامسونگ غیرممکن می‌شود!

samsung-galaxy-apps

گوشی‌های سری گلکسی سامسونگ یکی از پرفروش‌ترین‌ها در بازار کشورمان هستند. این کمپانی کره‌ای در فروشگاه نرم‌افزاری خودش امکان خرید اپلیکیشن و بازی را برای کاربران ایرانی فراهم کرده بود اما حالا خبر غیرفعال شدن خرید اپلیکیشن از گلکسی استور منتشر شده تا نگرانی‌ها در این رابطه افزایش یابد.

ظاهرا به دلیل تحریم‌های ظالمانه علیه ایران و مشکلات بانکی که در سطح بین‌المللی برای کشورمان به‌وجود آمده، سامسونگ دیگر قادر به ارائه این سرویس بسیار خوب نیست. طبق اعلام رسمی، کاربران ایرانی از ششم اسفند ماه 98 قادر به خرید از این فروشگاه نرم افزاری اختصاصی نخواهند بود. البته همچنان می‌توان اپلیکیشن یا بازی‌های رایگان را دانلود کرد اما دیگر امکان پرداختی وجود نخواهد داشت و نمی‌توان از اپ‌های پولی بهره برد.

این موضوع چندی پیش به تمام کاربران گلکسی سامسونگ طی ارسال ایمیل و نوتیفیکیشن ،اطلاع‌رسانی شده بود. امروز نیز این کمپانی بیانیه‌ای را در اختیار رسانه‌ها قرار داد و موضوع را رسما باز کرد. در این بیانیه آمده که سامسونگ به عنوان یک برند پیشرو در حوزه فناوری، همیشه رابطه خوبی با کاربران خودش به‌خصوص در بازار ایران داشته و متعهد است که به تمام کاربران در رابطه با استفاده از گلکسی استور اطمینان خاطر دهد. به همین دلیل تمام اپلیکیشن‌ها و بازی‌های رایگان در فروشگاه سامسونگ همچنان برای ایرانی‌ها قابل دانلود است اما با توجه به محدودیت‌های موجود در زمینه انتقال پول و احتمال ایجاد مشکل برای کاربران در خدمات پولی،  فعلا تصمیم بر این است که این نوع خدمات به حالت تعلیق درآید.

البته با توجه به نظر سامسونگ، این موضوع ظاهرا دائمی نیست و به محض به‌وجود آمدن شرایط مناسب برای طرفین در گلکسی استور، برطرف خواهد شد و کاربران می‌توانند دوباره از تمام خدمات پولی بهره ببرند.

نظر شما در رابطه با محدودیت در خرید اپلیکیشن از گلکسی استور چیست؟ آیا تاکنون از این فروشگاه اختصاصی خرید داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *