قابلیت ترکیب ایموجی‌ها برای ساخت استیکر به کیبورد گوگل اضافه شد

Gboard Google

کیبورد گوگل که با نام جی‌بورد نیز شناخته می‌شود، یکی از بهترین کیبوردها در دنیای اندروید است. گوگل به تازگی ویژگی جدیدی به این کیبورد اضافه کرده که آن را خواستنی‌تر از همیشه می‌کند. توسط قابلیت جدید Emoji Kitchen (آشپزخانه ایموجی) می‌توانید با ترکیب ایموجی‌ها یک استیکر جدید برای خودتان بسازید.

این قابلیت جدید از امروز در اختیار کاربران گوشی‌های اندرویدی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از استیکرهای جدید ساخته شده در جیمیل، اسنپ‌چت، واتساپ، تلگرام، مسنجر و اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل بهره ببرید. در تصویر زیر می‌توانید استیکرهای جدید ساخته شده توسط این قابلیت را ببینید.

ترکیب ایموجی‌ها در جی بورد

همان‌طور که دیدید، می‌توانید با ترکیب ایموجی‌ها استیکرهای جدید و متفاوتی را بسازید و دیگران را به‌وجد آورید. اما بزرگ‌ترین مشکل آشپزخانه ایموجی جی‌بورد، این است که تنها می‌توانید از ایموجی‌های ساخت گوگل برای ترکیب کردن استفاده کنید! در واقع شما دسترسی خاصی ندارید و نمی‌توانید با استفاده از خلاقیت خودتان ایموجی‌ها را ترکیب کنید؛ چرا که ایموجی‌ها توسط مهندسان گوگل با یکدیگر ترکیب شده‌اند و هوش مصنوعی، دخالتی در این راه ندارد. برای استفاده از این ویژگی کافی‌ست که بر روی ایموجی مورد نظرتان ضربه بزنید تا بتوانید گزینه‌های ترکیب شده جدید را ببینید.

گوگل مدتی هست که توجه ویژه‌ای به کیبورد خودش نشان می‌‌دهد. سال گذشته استیکرهای Mini به این کیبورد اضافه شدند تا بتوانید با استفاده از چهره خودتان ایموجی‌های اختصاصی بسازید. حتی پیش‌تر، این کیبورد به قابلیت‌های هوشمندی نیز مجهز شد تا بتواند متناسب با متنی که تایپ می‌کنید، ایموجی و استیکرهایی را به شما پیشنهاد دهد. جی‌بورد گوگل یکی از محبوب‌ترین کیبوردهای اندرویدی است و در حال حاضر رکورد یک میلیارد دانلود را از خودش به‌جای گذاشته است.

نظر شما در رابطه با این قابلیت جدید چیست؟ آیا شما نیز از کیبورد گوگل بر روی گوشی‌تان استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Engadget

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *