بازی Crash Bandicoot برای موبایل به‌زودی عرضه خواهد شد

crash

کمپانی پرآوازه اکتیویژن که پیش‌تر سابقه ساختن بازی کندی کراش را داشت، اکنون به دنبال عرضه بازی Crash Bandicoot برای موبایل است. این بازی احتمالا توسط استودیو King ساخته شده و برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود.

اکتیویژن بازی‌های محبوبی از سری کراش را ساخته و بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند که این کمپانی به دنبال ساخت یک نسخه کاملا جدید از این سری دوست داشتنی‌ است. چندی پیش نیز مدیرعامل اکتیویژن در توییتر گفته بود که برخی نسخه‌های کراش همچون Crash Bandicoot پتانسیل بالایی برای ادامه دارند. این صحبت‌ها به شایعات مطرح شده دامن زد و اکنون بسیاری امیدوارند که یک نسخه جدید از این سری کلاسیک را ببینند.

با این حال دو طرفدار پر و پا قرص بازی Crash Bandicoot با نام‌های JumpButton و Motwera در توییتر عنوان کرده‌اند که نسخه بعدی کراش برای موبایل عرضه خواهد شد. ظاهرا این دو نفر توانسته‌اند به یک فهرست از سری بازی‌های در دست ساخت توسط استودیو King دست پیدا کنند که در آن اشاره‌هایی به اسپین آف بازی Crash Bandicoot شده است. این فهرست در یک تبلیغ فیسبوک دیده شده‌ که در حال حاضر از این شبکه اجتماعی حذف شده است.

تصویر لو رفته نشان می‌دهد که کراش در این نسخه می‌تواند علاوه‌بر لیز خوردن، دویدن و پریدن به سازه‌های جدیدی دست یابد. بنابراین بازی Crash Bandicoot برای موبایل یک نسخه متفاوت‌ خواهد بود. در این بازی کراش و خواهرش کوکو، در یک داستان جدید دوباره به جنگ با دکتر کورتکس و خدمت‌کارانش می‌روند. ظاهرا بخش ساخت و ساز بازی شامل مواردی همچون گردآوری مشعل‌های آتش از یک کوه آتشفشانی، باز کردن قفل ساختمان‌های مختلف و تعمیر سفینه فضایی برای پرواز می‌شود.

سال گذشته اکتیویژن با ساخت نسخه موبایل کالاف دیوتی رکوردهای جدیدی را به نام خودش ثبت کرد و به همین دلیل می‌توان کاملا به موفقیت بازی Crash Bandicoot برای موبایل امیدوار بود. نظر شما در این باره چیست؟ آیا از طرفداران این بازی دوست داشتنی هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Dualshockers

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *