اطلاعات مراکز درمانی ارائه‌دهنده خدمات مقابله با ویروس کرونا در نقشه بلد در دسترس است

balad

ویروس کرونا متاسفانه مدتی هست که وارد ایران شده و برخی از مناطق کشور را آلوده کرده است. در چنین شرایطی و با توجه به مشکلات پیش آمده برای داروخانه‌ها و کمبود برخی از خدمات برای مقابله با این ویروس، وجود یک منبع برای اطلاع‌رسانی ضروری به نظر می‌رسد. در همین راستا مسیریاب بلد تصمیم گرفته تا مراکز درمانی ارائه دهنده خدمات مقابله با ویروس کرونا را در نقشه به نمایش بگذارد.

طبق اعلام رسمی مسیریاب بلد، کاربران این سرویس از این لحظه می‌توانند مراکز درمانی ارائه دهنده خدمات مقابله با ویروس کرونا را مشاهده کنند. شما دسترسی کاملی به این اطلاعات خواهید داشت؛ به این صورت که شماره تلفن، آدرس و حتی ساعات کاری آن‌ها را هم ببینید. این اطلاعات کامل مربوط به مراکز درمانی همچون بیمارستان‌های ریفرال، مراکز آموزشی و داروخانه‌‌ها می‌شود.

برطبق چیزی که در این اپلیکیشن دیده شده، نقشه و مسیریاب بلد اطلاعات بیش از ۲۰۱ مرکز درمانی و بیمارستان در سراسر کشور را در خود جای داده که تمامی آن‌ها خدماتی را به بیماران مبتلا به ویروس کرونا ارائه می‌دهند. بلد که یک سرویس نقشه و مسیریاب بومی است، به عنوان اپلیکیشن برای گوشی‌های اندرویدی در کافه بازار و گوگل پلی در دسترس بوده و کاربران آیفون‌های اپل نیز می‌توانند از نسخه تحت وب آن بهره ببرند.

مسیریاب بلد تمام این داده‌ها و آمارها را با استفاده از اطلاعاتی که در سازمان نظام پزشکی مشخص شده، تنظیم می‌کند و حتی در صورت تغییر در این لیست و اضافه یا حتی کم شدن یک مرکز درمانی، اطلاعات این سرویس به‌روز خواهند شد. این سرویس توصیه می‌کند که پیش از مراجعه به مراکز درمانی، با آن‌ها تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات لازم، به محل موردنظر مراجعه نمایید.

نظر شما در رابطه با مسیریاب بلد و ویژگی جدید آن چیست؟ آیا تاکنون به دنبال یافتن مراکز درمانی ارائه دهنده خدمات برای مقابله با ویروس کرونا در نقشه بوده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *