بازی Plague Inc به دلیل شیوع ویروس کرونا از اپ استور حذف شد!

Plague Inc.

اخیرا کاربران آیفون‌های اپل متوجه شده‌اند که بازی Plague Inc از اپ استور حذف شده است! شما در این بازی شبیه سازی با استفاده از برخی از المان‌های استراتژی، می‌بایست نوعی ویروس را بسازید و آن‌قدر آن را گسترش دهید تا انسان‌ها را از بین ببرید.

پیش‌تر در بخش اخبار بازی سایت مطلبی را منتشر کردیم و گفتیم که ویروس کرونا منجر به افزایش چند برابری فروش این بازی شده است. سازندگان Plague Inc معتقدند که هر زمان یک ویروس جدید در دنیا شناخته می‌شود، بازی‌ آن‌ها فروش بیشتری را تجربه می‌کند. با اینکه ویروس کرونا تا حد زیادی برای استودیو سازنده خوب بوده و توانسته پول‌های زیادی را به جیب آن‌ها سرازیر کند؛ اما ظاهرا به همین دلیل بازی Plague Inc از اپ استور حذف شده است!

کاربران چینی این بازی (که اکنون به محبوبیت زیادی دست یافته) بعد از آپدیت نسخه جدید آن، متوجه شدند که دیگر قادر به یافتن آن در فروشگاه اپل نیستند. به بیانی دیگر، استودیو Ndemic Creation این بازی محبوب را از اپ استور چین حذف کرده تا کاربران نتوانند آن را دانلود کنند و یا قادر به به‌روزرسانی آن نباشند.

جالب است بدانید که در متن خبر گفته شده که به دلیل گسترش ویروس کرونا در سطح جهان و همچنین نوع و ساختار بازی، استودیو سازنده تصمیم گرفته آن را از اپ استور حذف کند! کاربران تایوانی نیز نسبت به این اقدام در فضای مجازی اعتراض کرده‌اند. ویروس کرونا مدتی هست که گریبان‌گیر برخی از کشورهای دنیا شده و اکثر افراد را خانه‌نشین کرده است. امیدواریم که هر چه زودتر واکسن کرونا ساخته شود و یا بتوان با برخی از روش‌ها مانع از شیوع بیشتر آن شد.

نظر شما در رابطه با بازی Plague Inc چیست؟ آیا تاکنون تجربه اجرای آن را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Reddit

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *