معرفی بازی Johnny Trigger برای اندروید و آیفون: تیراندازی به سبک اسلوموشن!

Johnny-Trigger-kavosha

امروز قصد داریم تا بازی Johnny Trigger را برای اندروید و آیفون معرفی کنیم که توسط استودیو Say Games ساخته شده و در دسته اکشن قرار می‌گیرد. این بازی در مدت زمانی کوتاه، توانسته به رکورد بیش از ۵۰ میلیون دانلود برسد و با امتیاز ۴.۴ نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. بد نیست بدانید که این بازی جذاب، در بخش بازی‌های رایگان گوگل‌پلی رتبه چهارم را از آن خود کرده است.

Johnny Trigger در واقع نام شخصیت بازی بوده که یک آدمک است و پس از شروع بازی، به صورت خودکار حرکت می‌کند و رو به جلو پیش می‌رود؛ مسئولیت شما زمانی آغاز می‌شود که جانی به دشمنان برسد. هنگامی که با دشمنان مواجه می‌شوید، دوربین به حالت اسلوموشن (صحنه آهسته) تغییر پیدا می‌کند و جانی با انجام حرکات پارکور، نشانه‌ تفنگ خود را به سوی دشمنان می‌گیرد. هنگامی که هدف بر روی دشمنان قرار گرفت، شما باید دستور شلیک را بدهید؛ اگر هدف از روی دشمنان گذر کند و شما شلیک نکنید؛ توسط آن‌ها کشته خواهید شد‌.

در مراحل بالاتر شاهد مواردی برای افزایش جذابیت بازی هستیم. مثلا گروگان‌هایی در میان دشمنان دیده می‌شوند که باید در حفظ جان آن‌ها دقت کنید و تیر اشتباه شلیک نکنید؛ و یا بشکه‌های مواد منفجره که گاهی با تیراندازی به آن‌ها می‌توانید گروهی از دشمنان را به کشتن دهید. هر مرحله‌ بازی به چند بخش تقسیم‌ می‌شود و اگر در هر قسمت، جان خود را از دست بدهید، مجدد از ابتدای همان بخش، بازی را شروع می‌کنید و به ابتدای مرحله نمی‌روید.

دانلود بازی Johnny Trigger برای اندروید و آیفون

پس از گذراندن هر ۱۰ و ۱۵ مرحله از بازی، شما به مصاف یک رئیس می‌روید و باید با او مبارزه کنید. پس از گذراندن ۲۵ مرحله و شکست دو رئیس، شما به نقشه‌ بعدی خواهید رفت. در پایان بعضی مراحل، صندوقچه شانس یا فروشگاه تفنگ قرار داده شده است تا بتوانید اسلحه جدید خریداری کنید. در بخش‌ شخصی‌سازی، شما قادر به تغییر تفنگ خود از میان موارد خریداری شده یا به دست‌آورده شده از صندوقچه و همچنین تغییر شکل آدمک هستید.

Johnny Trigger با توجه به حجم خود از گرافیک مطلوبی بهره برده است. سازنده نیز سعی کرده تا با اضافه کردن یک موسیقی هیجانی  و تغییر محیط بازی در مراحل مختلف، به جذابیت بازی کمک کند. از نقاط ضعف آن می‌توان به نحوه کشته شدن دشمنان اشاره کرد؛ یعنی هنگام تیراندازی، تفاوتی ندارد که تیر به کدام قسمت از بدن دشمنان برخورد کند؛ در هر صورت آن‌ها خواهند مرد! این نکته در مورد آدمک بازی نیز صدق می‌کند یعنی دشمنان نیز به یک شلیک می‌توانند شما را به کام مرگ بکشانند! ضعف دیگری که مشاهده می‌شود، تبلیغات محور بودن بیش از حد بازی است؛ به این گونه که شما برای تغییر شکل آدمک، حتما باید یک تبلیغ مشاهده کنید! البته می‌توانید با قطع اتصال به اینترنت از تبلیغات آزاردهنده آن خلاص شوید.

دانلود بازی Johnny Trigger برای اندروید و آیفون

علاوه بر مراحلی که شما باید آن‌ها را به پایان برسانید؛ ماموریت‌های روزانه همراه با پاداش نیز وجود دارند، که با تکمیل آن‌ها می‌توانید به رشد خود کمک کنید. این بازی جذاب و سرگرم کننده برای اندروید و آیفون با حجمی به ترتیب 56 و 245 مگابایت در دسترس است. اگر می‌خواهید اوقات فراغت خودتان را با یک بازی هیجانی پر کنید، باید بدانید که Johnny Trigger یکی از بهترین‌هاست.

  • دانلود بازی Johnny Trigger برای اندروید
    دریافت
  • دانلود بازی Johnny Trigger برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *