حذف مخاطبان تکراری با اپلیکیشن Duplicate Contacts

duplicate contacts fixer and remover

اگر تعداد مخاطبین موجود در گوشی‌تان بالاست، حتما اپلیکیشن Duplicate Contacts fixer and remover را نصب کنید. این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا اقدام به حذف مخاطبان تکراری کنید و به طور کلی مدیریت بهتری بر روی مخاطبین گوشی دل‌بندتان داشته باشید.

بعد از نصب، این اپ کاربردی اجازه دسترسی به مخاطبین و بخش تصاویر (برای نمایش عکس مخاطب) گوشی شما را می‌خواهد؛ سپس پیش از هرکاری یک فایل بک‌آپ از تمامی مخاطبین‌تان گرفته تا درصورت بروز مشکل، به‌راحتی همه چیز را به حالت اول خودش بازگردانید. Duplicate Contacts حتی به شما پیشنهاد می‌دهد که این فایل بک‌آپ گرفته شده را به یک ایمیل معتبر ارسال کنید تا در مواقع حساس در دسترس‌تان باشد.

بعد از این کش و قوس، برنامه اقدام به شناسایی مخاطبین شما می‌کند (این کار متناسب با نوع گوشی و تعداد مخاطبین شما، نیازمند کمی صبر و حوصله خواهد بود)؛ سپس تمامی مخاطبین موجود در گوشی به تفکیک نوع حساب، مشخص می‌شوند. حالا می‌توانید وارد هر کدام از حساب‌ها شده و به اپلیکیشن اجازه دهید تا مخاطبین تکراری را بیابد. نهایتا وقت آن می‌رسد تا با نمونه‌های تکراری که به صورت خودکار تیک خورده‌اند، خداحافظی کنید. البته شما در حذف مخاطبین تکراری نیز آزادی عمل دارید و می‌توانید از این اقدام جلوگیری نمایید.

رابط کاربری اپلیکیشن بسیار ساده و کاربردی طراحی شده و هر شخصی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند. در بخش تنظیمات، شما با استفاده از گزینه Backup/Restore می‌توانید در هر لحظه از مخاطبین پشتیبان بگیرید و یا آن‌ها را از طریق بک‌آپ‌های پیشین، به حالت قبلی خود بازگردانید. حتی در برنامه امکان بازگردانی مخاطبین حذف شده نیز وجود دارد تا نیازی نباشد که دوباره تمام مخاطبین را بازگردانید.

اپلیکیشن Duplicate Contacts امتیاز بسیار خوبی در گوگل پلی کسب کرده و با حجمی کمتر از 5 مگابایت برای سیستم‌عامل‌ محبوب اندروید در دسترس است. بنابراین خیلی راحت می‌توانید از طریق لینک زیر آن را دانلود کرده و به حذف مخاطبان تکراری گوشی‌تان مشغول شوید.

حذف مخاطبان تکراری

 

  • دانلود اپلیکیشن Duplicate Contacts fixer and remover
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *