بازی Roller Champions برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود

Roller-Champions-game

در نمایشگاه E3 2019 شاهد معرفی بازی Roller Champions برای پی‌سی بودیم. اکنون طبق اعلام رسمی یوبی‌سافت، این بازی جذاب برای گوشی‌های هوشمند و کنسول‌ها نیز عرضه خواهد شد. یعنی کاربران ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و گوشی‌های هوشمند می‌توانند بازی را تجربه کنند. به زودی نسخه آلفا محدود نیز برای پی‌سی نیز عرضه می‌شود.

شرکت یوبی‌سافت در ادامه تریلری از نسخه آلفای محدود این بازی را منتشر کرد و در رابطه با تایید خبر عرضه بازی برای موبایل، گفت:

ما خیلی خوش‌حالیم که در حال توسعه نسخه‌های کنسول و موبایلی بازی Roller Champions هستیم.

نسخه آلفای محدود از تاریخ ۲۱ اسفند ماه تا ۴ فروردین برای تست در در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید برای شرکت در این تست از این لینک ثبت نام کرده و قبل از همه بازی را در پی‌سی تجربه کنید.

Roller Champions در واقع یک بازی ورزشی بسیار متفاوت با تم کارتونی است. در این بازی شما در قالب تیم‌های ۳ نفره می‌بایست وارد میدان مسابقه بسیار شلوغی شوید. بد نیست بدانید که وظیفه اصلی شما در Roller Champions انداختن توپ در دروازه‌های عجیب و غریب نصب شده در بالای سرتان است! با اینکه زمان عرضه بازی هنوز به‌صورت رسمی مشخص نشده اما قرار نیست که برای آن پولی بپردازید؛ یعنی بازی Roller Champions کاملا رایگان خواهد بود.

یو‌بی‌سافت بیشتر از هر چیز دیگری به صحبت در رابطه با نسخه آلفای بازی پرداخت و اشاراتی نیز به سیستم اسپانسر داخلی بازی داشت و صحبت دیگری را به میان نیاورد. ما هنوز نمی‌دانیم که این بازی برای موبایل در انحصار یک سیستم عامل خاص خواهد بود یا برای اپل و اندروید به‌صورت همزمان منتشر می‌شود.

نظر شما در رابطه با این نوع بازی‌های خاص چیست؟ آیا تجربه اجرای سبک‌های جدید بازی را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Eurogamer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *