ویژگی جدید اسنپ که درخواست خودرو برای دیگران را از همیشه ساده‌تر می‌کند

snapp

اسنپ گرفتن برای دیگران یکی از معضلات همیشگی کاربران است. بارها شرایطی پیش آمده که شما قصد داشتید برای کسی اسنپ بگیرید. فردی که به دلایلی همچون عدم دسترسی به گوشی هوشمند و یا حتی نداشتن اینترنت، از گرفتن اسنپ برای خودش عاجز است. در این راه مشکلات زیادی برای کاربران پیش می‌آید و کسی که اسنپ گرفته، می‌بایست مدام با شخص و راننده در تماس باشد و آن‌ها را از وضعیت یکدیگر مطلع سازد. حالا اسنپ تصمیم گرفته با اضافه کردن یک ویژگی جالب این مشکلات را برطرف سازد.

درخواست خودرو برای دیگری مهم‌ترین ویژگی جدید اپلیکیشن اسنپ است که موجب آسان شدن درخواست خودرو برای دیگران می‌شود. در این ویژگی، اسنپ به شما کمک می‌کند تا بتوانید میان راننده و کسی که خودرو می‌خواهد، ارتباطی را برقرار کنید. به همین راحتی دیگر لازم نیست مدام با راننده و شخص تماس بگیرید و مثلا محل حضور راننده را به اطلاع دوست‌تان برسانید.

این ارتباط توسط پشتیبانی اسنپ برقرار خواهد شد و لازم نیست شما کار اضافه و خاصی انجام دهید؛ در صورتی که تماس امن را فعال کرده باشید، راننده متوجه شماره تلفن شخص نیز نخواهد شد. در این قابلیت شما ابتدا شماره فردی را که قصد دارید برایش اسنپ بگیرید، وارد می‌کنید. بعد از پذیرفته شدن درخواست خودرو توسط راننده، یک پیامک حاوی اطلاعات ضروری همچون نوع و شماره پلاک ماشین و شماره تماس (یا سرشماره پشتیبانی اسنپ در صورت فعال بودن تماس امن) برای دوست‌تان ارسال خواهد شد و وی به راحتی می‌تواند با راننده ارتباط برقرار کرده و کارهای لازم را انجام دهد.

در این روش شیوه پرداخت مبلغ همچنان به دو صورت نقدی توسط مسافر و یا از طریق اعتبار اسنپ شماست. یعنی شما می‌توانید همچون گذشته هزینه سفر را از کیف پول اسنپی خود پرداخت کنید.

نظر شما در رابطه با اسنپ گرفتن برای دیگران چیست؟ آیا شما از این تاکسی اینترنتی برای سفر استفاده می‌کنید یا تپ‌سی را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *