معرفی بازی Pooking Biliards city برای اندروید و آیفون: بیلیارد با سبک متفاوت

Pooking-Billiards-City-1

شرکت Mountain دست به ساخت بازی بیلیارد با سبکی متفاوت زده است. بازی Pooking Biliards City با بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود و کسب نمره‌ ۴.۴ از کاربران، توانسته تا در رتبه سوم برترین بازی‌های رایگان گوگل پلی قرار بگیرد. این آمار و ارقام نشان می‌دهند که با یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ورزشی دنیا طرف هستیم. با کاوشا و معرفی این بازی بیلیارد برای اندروید و آیفون همراه باشید.

در Pooking Biliards City که بر اساس بازی 8 Ball (یکی از انواع مختلف بیلیارد) ساخته شده، در هر مرحله تعدادی توپ قرار دارد که با هدف‌گیری، باید آن‌ها را وارد یکی از سوراخ‌ها کنید، اما تفاوت بازی در این است که شما با کسی رقابت نمی‌کنید و توپ‌ها نیز ترتیب خاصی ندارند؛ همچنین در بعضی مراحل، میز از حالت عادی خود خارج شده و از حالت مستطیل به شکل‌های دیگری تبدیل می‌شود که مسلما کار را برای شما سخت‌تر خواهد کرد.

دانلود بازی بیلیارد برای اندروید و ایفون Pooking Billiards City

برای هدف‌گیری و ضربه زدن به توپ، در اطراف میز دو اهرم تعبیه شده که اهرم سمت چپ میزان قدرت ضربه را مشخص می‌کند و اهرم سمت راست، برای نشانه‌گیری استفاده می‌شود؛ همچنین برای هدف گیری، می‌توانید با انگشت خود چوب را تکان دهید. اگر بیلیارد را به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنید، بازی Pooking Biliards City چاره‌ای را برای شما اندیشیده است: در سمت راست یک توپ قرار دارد که با کلیک بر روی آن، ‌می‌توانید مشخص کنید که چوب با کدام قسمت توپ سفید برخورد کند.

به طور کلی برخود چوب با هر قسمت از توپ سفید رنگ، در نتیجه تاثیرگذار است. برای مثال، اگر شما ضربه را به قسمت پایینی توپ بزنید، توپ سفید پس از برخورد با توپ دیگر به عقب باز خواهد گشت و اگر به قسمت بالایی آن ضربه بزنید، پس از برخورد به دنبال توپ جلویی می‌رود. اهمیت این کارها برای این است که مشخص کنید توپ سفید پس از برخورد، به کدام سمت هدایت شود، همین موضوع ساده موجب ساده شدن کار برای زدن ضربه بعدی خواهد شد.

در هر مرحله شما تعدادی جان دارید. در واقع شما با هر بار ضربه زدن، می‌بایست توپ را به هدف بزنید؛ در غیر این صورت از میزان جان شما کاسته خواهد شد. همچنین اگر توپ سفید هم به اشتباه داخل سوراخ برود از جان شما کم می‌شود؛ اما اگر توپ‌ها را بدون اشتباه و به صورت متوالی داخل سوراخ بیاندازید، امتیاز بیشتری می‌گیرید. پس از گذراندن هر چند مرحله نیز یک چوب جدید در اختیارتان قرار می‌گیرد.

دانلود بازی بیلیارد برای اندروید و ایفون Pooking Billiards City

این بازی کاملا آفلاین است و برای اجرا نیازی به اینترنت نیست، اما اگر آن را آنلاین بازی کنید، پس از هر مرحله جایزه‌ای به شما تعلق می‌گیرد که می‌تواند شامل موارد زیر شود:

دستکش: با گل کردن هر توپ، یک توپ دیگر نیز توسط دستکش از میز برداشته می‌شود.
گچ: سر چوب شما را تمیز کرده و کیفیت ضربات را بالا می‌برد.
جان اضافی: می‌توانید از آن در مرحله‌ بعدی استفاده کنید.

در این بازی بیلیارد برای اندروید و آیفون توجه ویژه‌ای به گرافیک شده و در مجموع می‌توان آن را در کیفیت بالایی تجربه کرد. صدای پس زمینه خاصی نیز برای بازی در نظر گرفته نشده تا مبادا تمرکز شما را به هم بریزد اما صدای برخورد توپ‌ها در حد و اندازه‌های خودش دل‌نشین است.

شما می‌توانید این بازی جذاب را برای اندروید و آیفون با حجم به ترتیب ۳۹ و ۷۹ مگابایت از کافه بازار یا اپ استور اپل دانلود کنید. اگر به دنبال یک بازی ورزشی و سرگرم کننده برای پر کردن اوقات فراغت هستید، Pooking Biliards City یکی از بهترین‌هاست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *