معرفی بازی Leps world برای اندروید و آیفون : سبک جدید قارچ خور

leps-world-game-kavosha3

از بچه‌های دهه ۶۰ و ۷۰ کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد، که با بازی ماریو یا همان قارچ‌خور آشنا نباشد. به جرات می‌توان گفت که خیلی از کاربران، ماریو را به عنوان نخستین بازی ویدئویی خودشان تجربه کردند. همین محبوبیت شرکت‌های بازی‌سازی را وادار کرد تا ماریو را برای سایر سیستم‌عامل‌ها و همچنین با تغییرات و در شکل‌های دیگر تولید کنند. امروز قصد داریم تا بازی Leps world را معرفی کنیم که یکی یکی از بهترین شبیه‌سازی‌های ماریو برای گوشی‌های همراه است.

بازی Leps world با بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود و امتیاز ۴.۳ در گوگل‌پلی در دسترس کاربران قرار گرفته، تا بچه‌های قدیم با آن خاطره بازی کنند و نسل جدید نیز با بازی‌های گذشته آشنا شوند. در قسمت طراحی پس‌زمینه، شخصیت‌ها و دشمنان تغییر کرده‌اند؛ موسیقی بازی نیز همچنان حس نابی را به شما منتقل می‌کند. برای کنترل شخصیت Lep چهار نقطه طراحی شده است که پس از مسلط شدن می‌توانید، آن‌ها را مخفی کنید. در سمت چپ حرکت‌های عقب و جلو و در سمت راست پرش و شلیک تیر وجود دارد.

دانلود بازی leps world برای اندروید و ایفون

با شلیک تیر شما هم توانایی تخریب دیوارها را دارید، هم کشتن دشمنان! در ابتدای شروع بازی به شما ۳ آیتم کمکی شامل تیراضافی، جان اضافی و ضدضربه بودن پیشنهاد می‌شود که با توجه به شرایط مرحله، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در هر مرحله یک مسیر با انواع موانع و دشمنان در پیش رو دارید، که در طول مرحله می‌توانید به جمع‌آوری سکه، تیر و جان بپردازید؛ علاوه بر این‌ها، در هر بخش سه صندوق سکه نیز وجود دارد، که به دست آوردن آن‌ها کمی سخت‌تر است، اما شما حتی می‌توانید بدون جمع‌آوری صندوق‌ها نیز مرحله را به پایان برسانید. در واقع شما می‌توانید با جمع‌آوری 10 صندوق از یک گرودنه شانس بهره ببرید و جایزه بگیرید.

برای گذراندن هر مرحله زمان شما محدود است و هر چه در زمان کمتری موفق به اتمام مرحله شوید، هم رکوردتان ثبت می‌شود، هم زمان اضافی به عنوان امتیاز برای شما محاسبه خواهد شد. شرکت nerByte این بازی را در ۴ نسخه طراحی کرده است که این نسخه‌ها در ساختار کلی مانند یکدیگر هستند؛ اما در جزئیات مانند گرافیک، پس‌زمینه، طراحی مراحل و موانع و دشمنان تفاوت دارند، که از یکنواخت شدن بازی جلوگیری می‌کند.

دانلود بازی leps world برای اندروید و ایفون

شما برای بازی هر نسخه نیازی به اتمام نسخه قبلی بازی ندارید، در واقع هر ۴ نسخه دارای داستان متفاوت و مستقل از یکدیگر هستند. نسخه ویژه بازی، lep’s world Z نام دارد، که مراحل و گرافیک آن بسیار متفاوت طراحی شده است. در هر نسخه بیش از ۱۰۰ مرحله وجود دارد، که با آپدیت بازی مراحل آن بیشتر هم می‌شود. شخصیت اصلی بازی قابل تغییر بوده و شما قادر خواهید با سلیقه‌ شخصی آن را انتخاب کنید؛ البته این شخصیت‌ها تنها از نظر ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند و دارای ویژگی خاصی نیستند.

نسخه اول بازی Leps world برای اندروید و آیفون موجود بوده که به ترتیب می‌توانید آن‌ها را از کافه بازار و اپ استور دانلود کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *