معرفی بازی Slap kings برای اندروید و آیفون: سلطان سیلی‌زن‌های جهان!

Slap-Kings Kavosha

شاید مسابقات سیلی زدن را در فضای مجازی مشاهده کرده باشید. این مسابقات گاهی اوقات آن‌قدر جذاب و هیجان‌انگیز می‌شوند که هنگام زدن سیلی، صورت خود شما نیز از شدت ضربه به درد می‌آید! شاید شرایط و توانایی انجام مسابقات سیلی برای همه ممکن نباشد، به همین جهت امروز قصد معرفی بازی Slap Kings را داریم که با اجرای آن قادر خواهید بود خود را جای شرکت کنندگان در نظر بگیرید و در این مسابقات شرکت کنید. این بازی در ماه گذشته منتشر شده و در همین مدت کم توانسته با بیش از ۱۰ میلیون دانلود و ثبت امتیاز ۴.۴، در رتبه‌ نخست بازی‌های رایگان گوگل‌پلی قرار گیرد. با کاوشا و معرفی این بازی اکشن همراه باشید.

در این بازی شما و حریف رو‌به‌روی یکدیگر در یک رینگ مسابقه هستید و میزی میان شما قرار گرفته است. روند بازی اصلا پیچیده و سخت نیست؛ تنها می‌بایست به‌صورت نوبتی به یکدیگر سیلی بزنید، تا یکی از شما از پای دربیاید. برای زدن سیلی، باید یک بار بر روی صفحه ضربه بزنید. یک عقربه‌ بالای صفحه وجود دارد که به عنوان هدف‌گیری از آن استفاده می‌شود. در واقع تنها کار شما در بازی، این است که تلاش کنید تا هنگامی به صفحه ضربه بزنید که عقربه در مرکز توقف کند. بدین ترتیب سیلی با قدرت بیشتری به صورت حریف زده می‌شود و می‌توانید زودتر رقیب‌تان را از رینگ خارج کنید!

حریفان شما در هر مرحله جان و قدرت مشخصی دارند که هر چه به مراحل بالاتری بروید، این مقدار افزایش پیدا می‌کند. شما نیز با پولی که بدست می‌آورید، می‌توانید جان و قدرت خود را افزایش دهید و برای مقابله با حریفان قدرتمندتر آماده شوید. با مشاهده‌ ویدئوهای تبلیغاتی نیز می‌توانید از آپشن‌های بیشتری استفاده کنید. مثلا در یک نوبت شما دو بار پشت سر هم به صورت حریف سیلی بزنید و یا قدرت ضربه زده شده را دو برابر کنید.

بازی Slap Kings برای اندروید و ایفون سیلی زدن

گرافیک بازی بسیار خوب بوده و سازنده از رنگ‌های شاد و متنوع در محیط بازی بهره گرفته تا Slap Kings یکی از بهترین‌ها در این زمینه باشد. شما هر بار با یک رقیب جدید با ظاهری متفاوت مواجه می‌شوید. جزئیات صورت خود شما و رقبا به‌طرز جالب و انیمیشن‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که از جمله نقاط قوت بازی است. با هر بار سیلی زدن، متناسب با قدرت انتخاب شده، کارکترها واکنش‌های متفاوتی را از خودشان نشان می‌دهند که جذابیت بازی را دوچندان کرده است.

سازنده از افکت صوتی جالبی هنگام سیلی زدن استفاده کرده که تا حدی بازی را در حالت سرگرم‌کننده و فان خودش نگه می‌دارد و شاید حتی گاهی اوقات خنده را نیز به لبان‌تان بیاورد. برای جلوگیری از تکراری شدن بازی هر بار با رقبای بسیار قدرتمندتری روبه‌رو می‌شوید، محیط بازی و همچنین تماشاگران کنار رینگ نیز تغییر می‌کنند و زاویه دوربین نیز با هر بار زدن سیلی به سمت مقابل می‌رود.

از نقاط ضعف بازی می‌توان به عدم توانایی برای بازی با دوستان و همچنین عدم وجود حالت آنلاین اشاره کرد که با توجه با تازه بودن بازی، امکان اضافه شدن این امکانات در آینده و آپدیت‌های بعدی وجود دارد. شما می‌توانید بازی Slap Kings را برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌های اپل به ترتیب با حجم ۹۳ و ۲۶۰ مگابایت دانلود کنید. این بازی جذاب را نصب کرده و به بهترین سیلی‌زن در جهان تبدیل شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *