تماس تصویری با اسکایپ بدون نیاز به ثبت‌نام و به‌صورت رایگان ممکن شد

Skype-video-meetings

از این پس می‌توانید به‌صورت رایگان و بدون نیاز به ثبت‌نام، از طریق اسکایپ تماس تصویری داشته باشید. یعنی برای تماس تصویری با اسکایپ نیازی به گذراندن مراحل عضویت و ثبت‌نام نخواهید داشت.

ویروس کرونا موجب شده تا بسیاری از شرکت‌ها، کارکنان خودشان را به دورکاری تشویق نمایند. همین امر موجب شده تا کاربران برای برقراری ارتباط، از پلتفرم‌هایی نظیر مایکروسافت تیمز استفاده کنند تا بتوان تنها با چند کلیک با سایرین ارتباط برقرار کرد. با این حال مایکروسافت به فکر سایر کاربران نیز بوده و برای آن‌ها استفاده از اسکایپ را در این شرایط سخت و اضطراری، آسان نموده است.

اسکایپ در حال حاضر به کاربران اجازه می‌دهد که به‌صورت کاملا رایگان بدون نیاز به ثبت‌نام و عضو شدن در این پیام‌رسان، با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کنید. جالب است بدانید که حتی نیازی هم به دانلود اپلیکیشن اسکایپ نخواهید داشت. در واقع تنها کافی‌ست که هر کاربر برای خودش یک لینک دسترسی ایجاد کند و آن را برای سایر کاربران اسکایپ بفرستد. این لینک کاملا منحصر به‌فرد بوده و با یک کلیک در دسترس هر شخصی قرار می‌گیرد.

این بخش، یک نسخه لایت و یا بدون امکانات از اسکایپ نیست؛ شما همچون یک کاربر این اپلیکیشن می‌توانید از تمام ویژگی‌های آن نظیر ضبط مکالمات بهره ببرید. جالب است بدانید که ویژگی تار کردن پس زمینه برای حفاظت از حریم شخصی افراد نیز در این نسخه قابل استفاده خواهد بود. شما حتی می‌توانید مکالمات ضبط شده خودتان را تا ۳۰ روز بعد نیز مشاهده کنید.

برای استفاده از این روش مکالمه در اسکایپ، می‌توانید از این لینک استفاده نمایید. نظر شما در رابطه با تماس تصویری با اسکایپ بدون نیاز به ثبت‌نام چیست؟ آیا شما برای برقراری تماس تصویری یا همان ویدیو کال از اسکایپ استفاده می‌کنید یا واتساپ را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *