فعالیت چیلیوری به‌دلیل شیوع ویروس کرونا رسما متوقف شد!

Chilivery

این روزها ویروس کرونا در سراسر جهان پخش شده و بسیاری از مردم و دولت‌ها را نگران کرده‌ است. به دنبال شیوع این ویروس در ایران، اکثر استارتاپ‌های بزرگ و کوجک تعطیل شده و یا حداقل انجام کارها را از منزل و به‌صورت دورکاری در پیش گرفتند. چیلیوری یک سرویس برای سفارش آنلاین غذا بود که حالا به دلیل شیوع این ویروس به فعالیت خودش خاتمه داده است. ظاهرا توقف فعالیت چیلیوری موقتی بوده و با پشت سر گذاشتن بحران ویروس کرونا دوباره از سر گرفته می‌شود.

چیلیوری چندی پیش با سرویس ریحون ادغام شد تا بتواند رقابت جدی‌تری با اسنپ فود داشته باشند. حالا به نظر می‌رسد که با توجه به مشکلات گذشته این سرویس و همچنین شیوع ویروس کرونا، چیلیوری فعلا قادر به سرویس دهی نخواهد بود. علیرضا صادقیان، مدیرعامل سرویس سفارش غذای چیلیوری در توییتر گفت:

ما از همان روزهای نخست خودمان را برای شرایط سخت آماده کرده بودیم. اما بدون اغراق، سال ۹۸ پرچالش‌ترین سال برای کسب‌ و کارهای کوچک و بزرگ کشورمان بود. باید اعتراف کنیم که مشکلات امسال و ادامه‌ شرایط خاص فعلی از توان استارتاپ ما فراتر است.

صادقیان در ادامه گفت که چیلیوری، ریحون و سرمیز تمام تلاش خودشان را کردند تا بتوانند مشکلات موجود را از سر راه بردارند اما افت ۷۰ درصدی سفارش آنلاین غذا آن‌ها را مجاب کرده تا حداقل جذب سرمایه‌گذار جدید را به بعد از پایان یافتن بحران ویروس کرونا موکول کنند.

صادقیان معتقد است که رقابت ناسالمی در این بازار در حال جریان است و انحصارطلبی اسنپ فود موجب شده تا بسیاری از رستوران‌ها نتوانند با چیلیوری همکاری مناسبی داشته باشند. با این حال وی مسئولیت عدم موفقیت چیلیوری را کاملا می‌پذیرد.

نظر شما در رابطه با توقف فعالیت چیلیوری چیست؟ آیا تاکنون از این سرویس سفارش آنلاین غذا استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Twitter

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *