معرفی بازی Drive and Park برای اندروید و آیفون

Drive-and-Park

Drive and Park یک بازی جذاب و منحصربه‌فرد از کمپانی SayGames بوده که در سال 2018 منتشر شده است. سبک این گیم، تلفیقی از سبک‌های اتومبیل‌رانی و چالشی است که توانسته مخاطبان را مجذوب و شیفته خود کند. با معرفی و اطلاعات مربوط به بازی Drive and Park همراه ما باشید.

گیم‌پلی بازی به این‌گونه است که، سوار بر اتومبیل خود درحال سپری کردن سفری طولانی به سراسر جهان و طی کردن جاده‌های بی‌پایان هستید، گاهی اوقات نیاز به توقف‌های کوتاهی دارید و باید خودروی خود را پارک نمایید. این یک چالش است، سرعت شما بالا بوده و باید در زمان و مکان مناسب ترمز کنید، اگر کمی زودتر این کار را انجام دهید، منجر به تصادف کردن شما می‌شود، پس دقیق باشید و با تمرکز بالا لحظه مناسب را انتخاب کرده و اتومبیل را در محل مناسب پارک، قرار دهید.

طریقه پلی کردن گیم به این صورت بوده که وقتی‌که فکر می‌کنید زمان مناسبی برای پارک کردن است، انگشت خود را روی صفحه تلفن‌همراه نگه می‌دارید تا خودرو پارک شود. دقت داشته باشید که ماشین شما باید به طور کامل در محل پارک قرار داشته باشد، درغیر این صورت پلیس شما را جریمه کرده و باید آن مرحله را از اول آغاز کنید. در کنار خیابان‌ها، ماشین‌هایی پارک کرده‌اند که باید مراقب باشید هنگامی که قصد پارک کردن دارید، با آن‌ها برخورد نکنید.

در محیط بازی، مواردی از جمله: محل پارک ماشین معلولین، محدوده جاده درحال تعمیر، فضای سبز کوچک، سطل‌های زباله، ایستگاه‌های دوچرخه سواری، محدوده‌های پارک ممنوع که با خطوط راه‌راه زرد رنگ نمایش داده شده‌اند و چند نمونه موانع خاص (موانعی مانند میز پیانو و …)، وجود دارند، توجه داشته باشید که شما حق پارک کردن دراین مناطق را ندارید و اگر تلاش کنید تا ماشین را پارک نمایید، بازی را باخته‌اید.

از موارد جذاب بازی می‌توان به استفاده همزمان 4 ماشین در هر مرحله اشاره کرد که بسیار جالب بوده و از تکراری شدن محیط جلوگیری می‌کند (ماشین‌ها به نوبت یکی پس از دیگری به حرکت در می‌آیند). در بخش گاراژ (Garage)، قادر هستید خودروهای خود را انتخاب و یا حتی آن‌ها را ارتقا دهید. ماشین‌ها دسته‌های مختلفی دارند، سعی کنید از ویژگی‌های جدید، برای اتومبیل‌های حماسی استفاده کنید. طرز پارک شدن خودرو که حالتی دریفت گونه دارد نیز به نوبه خود جالب توجه است.

هرچندساعت یک‌بار، تخفیف‌ها و بسته‌های رایگانی به شما هدیه داده می‌شوند که شامل کارت خودروهای جدید و ارتقای دیگر کارت‌ها هستند. همچنین چالش‌هایی وجود دارند که با تکمیل کردن آن‌ها نیز جوایزی کسب می‌کنید.

از نکات مثبت بازی می‌توان به: گرافیک مطلوب، محیط جذاب، صداپردازی دلنشین، اهمیت بالایی که به جزئیات داده شده و حجم بسیار پایین اپلیکیشن (تنها 40 مگابایت) اشاره نمود. شاید تک بعدی بودن، جز فاکتورهای منفی گیم محسوب شود اما کمپانی SayGames به خوبی توانسته با کیفیت بالای محصول خود، این مورد را از دید مخاطب محو سازد.

بیایید ببینیم، می‌توانید بهترین پارک کننده اتومبیل شوید و سفر بی‌پایان خود را با موفقیت ادامه دهید یا خیر؟! این بازی در گوگل‌پلی میزان 10 میلیون دانلود را به خود اختصاص داده و برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

بازی Drive and park

 

  • بازی Drive and Park برای اندروید
    دریافت
  • بازی Drive and Park برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *