معرفی بازی Helix Jump برای اندروید و آیفون

Helix Jump

بازی Helix Jump اثری خارق‌العاده از دسته بازی‌های چالشی بوده که توسط کمپانی Voodoo منتشر گردیده است. سادگی دلیل بر جذاب نبودن نیست، از ترکیب سادگی و خلاقیت می‌توان زیبایی ساخت، Helix Jump این مسئله را به خوبی اثبات نموده است. با ما و معرفی و اطلاعات مربوط به این اثر ناب همراه شوید.

این‌ گیم که در سال 2018 منتشر شد، توجه بسیاری از علاقه‌مندان به سبک خود را جلب کرد و توانست در زمان اندکی به محبوبیت فراوانی دست یابد. گیم‌پلی بازی شامل یک توپ و یک برج مارپیچ شکل بوده که این برج از صفحات و موانع متعددی تشکیل شده است. ماموریت شما در این بازی، گذراندن توپ از بین صفحات و موانع و رساندن آن به انتهای برج است. طریقه هدایت توپ، به اینگونه بوده که انگشت خود را روی صفحه قرار می‌دهید و توپ را به چپ و راست هدایت می‌کنید. شاید ساده به‌نظر برسد، اما هرچه پیش‌روی کنید، مسیرها و موانع برای شما دشوارتر و متفاوت‌تر خواهند شد. خوشبختانه، ترفندهای جدیدی را برای کمک به پشت سر گذاشتن مراحل خواهید آموخت. به عنوان مثال، اگر توپ را از میان فضاهای خالی متعدد، بدون لمس کردن صفحات عبور دهید، توپ سرعت بیشتری می‌گیرد و در یک ضربه حتی موانع را از بین می‌برد. می‌توانید شکل ظاهری توپ‌ها، یا حتی حالت اسپلش‌ها (ردی که توپ‌ها از خود به جای می‌گذارند) را تغییر دهید.

از نکات مثبت بازی Helix Jump می‌توان به فضای جذاب، موسیقی دلنشین، جلوه‌های بصری غنی، گیم‌پلی نامحدود و اعتیادآور و حجم بسیار پایین (40 مگابایت) اشاره نمود. از مواردی همچون تبلیغات فراوان و آزاردهنده (که با خرید نسخه بدون تبلیغات از بین می‌روند) و تک مودی بودن، می‌توان به عنوان نکات منفی بازی یاد کرد، با وجود این‌ها این گیم بسیار محبوب بوده که مقدار 100 میلیون دانلود در گوگل پلی، این امر را به خوبی اثبات کرده است.

بازی برای پلت فرم‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید آن را دانلود کرده و لذت ببرید.

بازی Helix Jump

 

  • بازی Helix Jump برای اندروید
    دریافت
  • بازی Helix Jump برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *