اطلاع رسانی ویروس کرونا با ربات واتساپ توسط سازمان جهانی بهداشت

whatsapp

ویروس کرونا مدتی هست که شیوع پیدا کرده و متاسفانه به تازگی وارد ایران نیز شده است. در چنین شرایط سخت و نفس گیری، مسلما اطلاع یافتن از اخبار موثق و درست، کمی دشوارتر از گذشته خواهد بود. به همین دلیل سازمان بهداشت جهانی تصمیم گرفته اطلاع رسانی ویروس کرونا را از طریق ربات واتساپ در پیش گیرد.

با استفاده از ربات واتساپ تمام کاربران می‌توانند اطلاعات معتبر و به‌روز را دریافت نمایند. جالب است بدانید که این ربات به سوال‌های شما در رابطه با کرونا به‌صورت کاملا رایگان پاسخ خواهد داد. برای استفاده از قابلیت‌های این ربات بر طبق توییت منتشر شده در توییتر، می‌‌بایست شماره تلفن 41798931892+ را در لیست مخاطبان گوشی خودتان ذخیره کرده و با ارسال پیام به صورت رایگان در این ربات ثبت نام کنید.

برای استفاده، بعد از انجام فرآیند ثبت نام، می‌توانید با وارد کردن شماره گفته شده و زدن گزینه Join با ربات ارتباط برقرار نمایید. این ربات لیستی از گزینه‌ها را پیش روی شما می‌گذارد که با انتخاب هر کدام از آن‌ها، می‌توانید به پاسخ سوال‌تان برسید و تمام اطلاعات به‌روز و تایید شده در رابطه با ویروس کرونا را ببینید.

اطلاع رسانی ویروس کرونا با ربات واتساپ

در صورتی که به واتساپ یا سایر پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی دسترسی ندارید، می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی سازمان بهداشت جهانی از طریق روش‌های قدیمی به پاسخ سوالات خودتان دست یابید. امیدواریم که هرچه سریع‌تر این ویروس خطرناک و مرگ‌بار به‌طور کامل نابود شده، از مردمان خوب سرزمین‌مان دور گشته و دوباره شور و اشتیاق به جامعه بازگردد.

نظر شما در رابطه با اطلاع رسانی ویروس کرونا از طریق ربات واتساپ چیست؟ شما از چه روشی برای دسترسی به اطلاعات درست در رابطه با این ویروس استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این پیام‌رسان شوید، پیشنهاد می‌کنم حتما ترفندهای واتس‌اپ ما را دنبال کنید.

منبع :
Gsmarena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *