به‌زودی امکان استفاده از یک حساب کاربری واتساپ در چند دستگاه به‌صورت هم‌زمان فراهم می‌شود

whatsapp

اخیرا گزارشی منتشر شده که در آن به امکان استفاده از یک حساب واتساپ در چند دستگاه به‌صورت هم‌زمان اشاره شده است. یعنی اینکه کاربران می‌توانند به حساب اصلی واتساپ خودشان در گوشی‌ها و یا گجت‌های مختلف دسترسی‌ داشته باشند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط وب‌سایت WABetainfo توسعه‌دهندگان واتساپ در حال تست قابلیت‌های مختلفی برای این پیام‌رسان هستند که مهم‌ترین آن‌ها استفاده از اکانت واتساپ در دستگاه‌های مختلف به‌صورت همزمان است. در این حالت زمانی که حسابی را بر روی دو دستگاه فعال کنید، این موضوع توسط ارسال نوتیفیکیشن به هر دو طرف اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در حال حاضر این قابلیت در مرحله تست بوده و مشخص نیست که چه زمانی برای کاربران فعال می‌شود. با این حال طی ماه‌های آینده احتمالا این ویژگی در دسترس قرار خواهد گرفت. ویژگی دیگری که واتساپ در حال کار بر روی آن است، پیام پاک شونده نام دارد. در واقع شما می‌توانید پیامی را به صورت زمان‌دار برای شخص مقابل ارسال کنید تا در زمان مشخص شده توسط خودتان، پیام مذکور به طور خودکار پاک شود. البته این ویژگی‌ها را پیش‌تر در یکی از رقبای سرسخت واتساپ، یعنی تلگرام دیده بودیم.

استفاده از یک اکانت واتساپ در چند دستگاه

قابلیت اصلی یعنی همان اتصال یک حساب به چند دستگاه بیشتر برای کاربرانی مناسب است که از دو گوشی تلفن همراه و یا یک گوشی و تبلت استفاده می‌کنند. چرا که در این صورت می‌توانند در همه دستگاه‌های خودشان به اکانت و اطلاعات موجود در آن دسترسی داشته باشند. به نظر می‌رسد که فیسبوک به عنوان مالک واتساپ سخت در تلاش است تا قابلیت‌های جدید را به این پیام‌رسان اضافه کند.

نظر شما در رابطه با این قابلیت چیست؟ آیا شما نیز از جمله کاربران واتساپ هستید یا استفاده از تلگرام را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این پیام‌رسان شوید، پیشنهاد می‌کنم حتما ترفندهای واتس‌اپ ما را دنبال کنید.

منبع :
Mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *