غیرفعال کردن نوتیفیکیشن لایو اینستاگرام با یک آموزش ساده

Instagram-Tips-Kavosha

اگر از کاربران اینستاگرام باشید، حتما با ویژگی لایو این شبکه اجتماعی محبوب، آشنا هستید. شاید شما نیز از علاقه‌مندان به این بخش بوده و تایم زیادی را با آن می‌گذرانید، اما اینکه روزانه تعداد زیادی نوتیفیکیشن لایو اینستاگرام را روی گوشی ببینید، کمی خسته کننده و شاید اعصاب خوردکن به‌نظر می‌رسد؛ خصوصا اگر تعداد فالوورهای‌تان زیاد باشد و اتفاقا آنها نیز علاقه خاصی به لایو گذاشتن داشته باشند!

دریافت اعلان لایو، به صورت پیش‌فرض در این شبکه اجتماعی فعال است اما می‌توانید خیلی راحت آن را غیرفعال کنید. با ما همراه باشید تا به سادگی چند کلیک، نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن لایو اینستاگرام را باهم بیاموزیم.

جلوگیری از نوتیفیکیشن لایو اینستاگرام

برای این کار، ابتدا وارد حساب کاربری خودتان شده و از طریق آیکن همبرگری (سه خط صاف) منو در گوشه بالا و سمت راست صفحه شخصی، منو اینستاگرام را باز کنید. در منو کشویی جدید و در پایینی‌ترین نقطه، تنظیمات را برگزینید.

نوتیفیکیشن لایو اینستاگرام

سپس دومین گزینه با نام Notifications را انتخاب کنید تا وارد بخش مربوط به اعلانات اینستاگرام شوید. در منو باز شده جدید، بر روی Live and IGTV کلیک کنید. حالا تنها کافی‌ست تا از میان زیرشاخه‌های بخش Live Videos، تیک گزینه Off را بزنید.

نوتیفیکیشن لایو اینستاگرام

با انجام این کار، دیگر اعلانی مبنی بر اینکه یکی از فالوورهای شما در حال لایو گذاشتن است، نخواهید دید. با این حال اگر وارد فید اصلی اینستاگرام شوید و کسی در حال انجام این کار باشد، می‌توانید به صفحه آن بپیوندید و مثل همیشه لایوش را دنبال کنید.

اینستاگرام با تمام مزایای خودش، متاسفانه راهی برای غیرفعال کردن نوتیفیکیشن لایو برای افراد خاص را قرار نداده و ظاهرا تَر و خشک در این شبکه اجتماعی با هم می‌سوزند!

اگر نوتیفیکیشن‌های IGTV نیز شما را آزار می‌دهند، کافی‌ست از طریق همین صفحه و درست در زیر بخش مربوط به لایو، اعلان‌های IGTV را نیز غیرفعال نمایید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *