ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

خاص‌ترین فیلترها برای عکس‌های شما با اپلیکیشن Vinciزمان مطالعه: 2 دقیقه

Vinci app

اگر از علاقه‌مندان به اینستاگرام هستید و می‌خواهید تصاویرتان در این شبکه اجتماعی بدرخشند، حتما اپلیکیشن Vinci را نصب کنید. این برنامه به تصاویر شما رنگ و بوی خاصی می‌دهد و با قراردادن فیلترهای از پیش طراحی شده، کاری می‌کند تا از همیشه خاص‌تر باشید.

پیش‌تر فیلترهای آماده و جذاب را در اپلیکیشن پریزما دیده‌ بودیم، اما این برنامه مشکلات خاص خودش را داشت. مثلا محبوبیت بیش از حد، کار دست سازندگان داده بود و به دلیل شلوغ شدن سرور برای اعمال فیلترها، مجبور بودیم لحظاتی را صبر کنیم؛ Vinci چنین مشکلی را ندارد. سرعت لود شدن فیلترها در این برنامه، بسیار بالاست و در کسری از ثانیه می‌توانید فیلتر مورد نظر را بر روی تصویرتان قرار دهید؛ اگر مشکلی از لحاظ سرعت اینترنت نداشته باشید، در کمتر از 2 دقیقه، برای یک بار تمامی فیلترها را تست کرده‌اید؛ که سرعت بسیار خوبی برای برنامه‌های این چنینی خواهد بود. تعداد فیلترها در این برنامه بالاست و از تنوع خوبی نیز برخوردار است؛ بنابراین برای انتخاب چیزی که در نظرتان هست، دست بازتری دارید.

سانده این امکان را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید بعد از اعمال فیلتر، شدت آن را تنظیم کنید. همچنین سعی شده تا فیلترها، خشک و بی‌روح نباشند و داستانی در پس آنها دیده شود. مثلا فیلتر Delanuay، به تصویر شما رنگ و بوی نقاشی‌های رابرت دلانوای را می‌دهد. این اپلیکیشن برای اجرا به اینترنت نیاز دارد، بنابراین حجم آن بالا نیست و تنها 5 مگابایت از فضای دستگاه شما را اشغال می‌کند.

نکته جالب در رابطه با Vinci، این است که بعد از اعمال فیلتر، می‌توانید به‌صورت مستقیم تصویر مورد نظر را در اینستاگرام آپلود کنید. Vinci حتی به شما اجازه می‌دهد تا تصاویری اختصاصی و بدون واترمارک داشته باشید. ناگفته نماند که شما می‌توانید حتی از میان تصاویر موجود در گالری نیز یکی را برای تغییر انتخاب کنید و نیازی نیست که حتما عکس را با خود گوشی ثبت کنید. این اپلیکیشن فوق‌العاده جذاب برای سه پلتفرم ویندوزفون، اندروید و iOS در دسترس است.

اپلیکیشن Vinci

 

 • اپلیکیشن Vinci برای اندروید
  دریافت
 • اپلیکیشن Vinci برای iOS
  دریافت

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kavoshac/public_html/wp-content/themes/mweb-7tech/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 130

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *