امکان تماشای لایو در نسخه تحت وب اینستاگرام میسر شد

live-instagram

فیسبوک در روزهای اخیر قابلیت‌های جدیدی را به نسخه تحت وب اینستاگرام اضافه کرده است. بعد از دایرکت مسیج، حالا خبر رسیده که امکان تماشای لایو در نسخه تحت وب اینستاگرام میسر شده تا از این پس بتوانید لایوهای دیگران را در مرورگرها ببینید.

لایو اینستاگرام بدون شک یکی از بهترین راه‌ها برای مشاهده تصاویر زنده از هرشخصی در سراسر دنیاست. این روزها اکثر جلسات و گفت‌وگوهای تخصصی نیز در لایو اینستاگرام انجام می‌شوند. تا پیش از این، امکان مشاهده لایو تنها از طریق اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی‌های هوشمند میسر بود اما حالا این مورد به نسخه تحت وب نیز اضافه شده است. یعنی طبق گزارشات جدید از امروز دیگر نیازی نیست که از گوشی استفاده کنید و می‌توانید از طریق کامپیوتر هم لایوها را دنبال نمایید.

نکته جالب اینجاست که اینستاگرام خبری را به‌صورت رسمی در این باره منتشر نکرده است. ظاهرا برخی از کاربران به صورت اتفاقی متوجه شده‌اند که در مرورگرها نیز می‌‌توانند لایوهای سایر افراد را ببینند. البته این‌طور که پیداست، در حال حاضر ویژگی مورد اشاره برای برخی از پیج‌ها به صورت محدود عرضه شده و فعلا در مرحله تست توسط اینستاگرام است. بنابراین باید تا منتشر شدن خبرهای رسمی از سوی این شبکه اجتماعی منتظر بمانیم.

مشاهده لایو در مرورگرها به کاربر کمک می‌کند تا نظارت بیشتری را بر روی نظرات داشته باشد چرا که در این حالت، نظرات کاربران در یک پنجره جداگانه در گوشه صفحه به نمایش در می‌آیند. یعنی لذت تماشا و یا حتی گرفتن لایو با نسخه تحت وب اینستاگرام بسیار بیشتر از حالت عادی و با اپلیکیشن آن است. با این حال کاربران در نسخه تحت وب نمی‌توانند پست یا استوری جدیدی را منتشر کنند و این موضوع نشان می‌دهد که اینستاگرام نمی‌خواهد این نسخه را در مقابل اپلیکیشن قرار دهد.

امکان مشاهده لایو در نسخه تحت وب اینستاگرام

نظر شما در این باره چیست؟ آیا از نسخه تحت وب اینستاگرام استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
Androidpolice

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *