تسهیلات بدون بهره تپسی به رانندگان مبتلا به کرونا

tapsi-corona

رانندگان تپسی مبتلا به کرونا تسهیلات ویژه‌ای دریافت می‌کنند. این تاکسی اینترنتی برای آنکه بتواند در این شرایط سخت شروع ویروس کرونا به سفیران خودش کمکی کرده باشد، مبلغ ۲ میلیون تومان را به جیب رانندگان مبتلا به کرونا می‌ریزد.

طبق اعلام رسمی تپسی، این سرویس برای رانندگانی که به کرونا مبتلا شده‌اند و در حال حاضر خانه‌نشین شده و امکان کار کردن ندارند، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است. این کمک تنها برای آن دسته از رانندگانی بوده که در ۶ ماه گذشته فعالیت مناسبی در تپسی داشته‌اند. مدیر عملیاتی تپسی این راهکار را کمکی برای رانندگانی می‌داند که در این شرایط سخت همچنان به کار کردن و جابجایی مسافر در تپسی علاقه‌مند هستند. وی در این باره گفت:

در این روزهای سخت رانندگان تپسی در کنار سایر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و وسائل حمل و نقل عمومی، نقش بسیار مهمی در سفرهای ضروری مردم ایفا می‌کنند. ما نیز به نوبه خود سپاسگزار این افرادی هستیم که از جان خودشان گذشته‌اند.

طبق صحبت‌های مدیرعامل تپسی، این سرویس در زمان شیوع ویروس کرونا با اقداماتی نظیر توزیع مواد ضدعفونی کننده و همچنین برگزاری جلسات آموزشی برای رانندگان و حتی مسافران، تمام تلاش خودش را کرده تا از ابتلای افراد به این ویروس خطرناک جلوگیری کند.

بنابر اطلاعاتی که تپسی منتشر کرده و چیزی که همه ما در سطح شهر می‌بینیم، به دلیل رعایت فاصله اجتماعی و برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، در حال حاضر درخواست سفر با تاکسی‌های اینترنتی به شدت کاهش یافته است. اکثر افراد خودشان را قرنطینه کرده‌اند و حتی در صورت لزوم نیز همه استفاده از خودرو شخصی را ترجیح می‌دهند و کسی به سمت تاکسی‌های اینترنتی نمی‌رود.

در صورت داشتن شرایط مورد نظر می‌توانید پس از ثبت‌نام یکی از نزدیکان خودتان را برای دریافت تسهیلات به دفتر تپسی بفرستید. نظر شما در رابطه با رانندگان تپسی مبتلا به کرونا چیست؟ آیا شما در این روزها از تپسی و اسنپ استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Tap30

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *