امکان پین کردن کامنت در اینستاگرام به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد شد

instagram comment

فیسبوک به عنوان مالک اینستاگرام در روزهای اخیر قابلیت‌های بسیار زیادی را به این پلتفرم اضافه کرد و توجه زیادی به نسخه تحت وب آن داشت. مثلا امکان تماشای لایو و استفاده از دایرکت مسیج به نسخه تحت وب این شبکه اجتماعی اضافه شد. حالا در آخرین اقدام، فیسبوک به سمت اپلیکیشن آن رفته و امکان پین کردن کامنت در اینستاگرام را فراهم کرده است.

اینستاگرام هم اکنون در حال تست قابلیت پین کردن نظرات کاربران در پست‌های اینستاگرامی بوده تا صاحب پیج بتواند موارد مهم را در بالاترین بخش کامنت‌ها به نمایش بگذارد. جین وونگ به عنوان کارشناس مهندسی معکوس این قابلیت جدید را کشف کرده است. وی با انتشار یک توییت در توییتر امکان پین کردن کامنت در اینستاگرام را رسانه‌ای کرده؛ البته این ویژگی فعلا در حالت تست بوده و مشخص نیست که چه زمانی به صورت گسترده در اختیار همه قرار می‌گیرد.

پین کردن کامنت‌ها مورد جدیدی نیست و ما پیش‌تر چنین مواردی را در سایر اپلیکیشن‌ها و به‌خصوص پیام‌رسان‌هایی همچون تلگرام دیده‌ بودیم اما اینستاگرام تا به این لحظه کاربران خودش را از این نعمت محروم کرده است.

این مورد می‌تواند برای نشان دادن اطلاعات بسیار مهم در رابطه با یک محصول در پیج‌های تجاری بسیار مفید و کاربردی باشد. مثلا شما می‌توانید کامنتی را که حاوی اطلاعاتی مهم هست، پین کنید تا در بالای تمام نظرات به نمایش درآید و همه کاربران آن را بخوانند. البته فعلا مشخص نیست که این قابلیت تنها در اختیار پیج‌های بیزنسی قرار می‌گیرد یا همه می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. هنوز هم اینستاگرام خبر رسمی در این باره منتشر نکرده و مشخص نشده که چه زمانی شاهد این ویژگی خواهیم بود.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا تاکنون جای خالی این قابلیت را در اینستاگرام حس کرده بودید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

منبع :
Mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *